Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Krk kup 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Međimurje
NO KACHI
OPATIJA
Polet
PORTO TOLERO
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Učenici -34
96
DAVID SESAR (HR.DRAG)
96
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
328
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
123
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
191
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
328
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
282
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
96
DAVID SESAR (HR.DRAG)
277
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
325
ROKO ŽIC (KRK CRO)
182
VITO HULINA (VGORICA)
262
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
123
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
328
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
282
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
96
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
277
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
325
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
182
0
VITO HULINA (VGORICA)
262
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
328
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
282
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
325
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
182
0
VITO HULINA (VGORICA)
282
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
182
0
VITO HULINA (VGORICA)
262
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
325
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
262
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. VITO HULINA, VELIKA GORICA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
3. ROKO ŽIC, KRK CROATIA
Kumite - Učenici -38
345
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
95
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
222
0
NIKOLA MARJANOVIĆ (KKHZG)
281
0
JAN CANJAR (KA 1969)
95
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
281
0
JAN CANJAR (KA 1969)
Osvajači medalja
1. TOMO SESAR, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. DAVID BERMANEC, GLOBUS Čakovec
3. NIKOLA MARJANOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Mlađi kadeti -36
285
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
130
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
223
0
NIKOLA MARJANOVIĆ (KKHZG)
198
0
VITO HULINA (VGORICA)
130
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
198
0
VITO HULINA (VGORICA)
Osvajači medalja
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. VITO HULINA, VELIKA GORICA
3. DAVID SESAR, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. NIKOLA MARJANOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Mlađi kadeti -45
202
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
256
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
202
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
331
LUKA TONY CIPRIĆ (NOKACHI)
109
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
92
MARKO LEPOGLAVEC (GLOBUS)
202
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
331
0
LUKA TONY CIPRIĆ (NOKACHI)
109
0
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
92
0
MARKO LEPOGLAVEC (GLOBUS)
331
0
LUKA TONY CIPRIĆ (NOKACHI)
109
0
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
92
MARKO LEPOGLAVEC (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. LUKA TONY CIPRIĆ, NO KACHI
2. MISLAV ČOVIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. ANDRO VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. MARKO LEPOGLAVEC, GLOBUS Čakovec