Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
ALFA
Brač
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB "VINKOVCI"
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KNIN
KOSTRENA
Kvarner
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
OBI Kaštela
OKIT
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
SAMOBOR
Shotokan tim
Student Mostar
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
Velebit
Virovitica
ZRINSKI
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kumite - Učenice -40 (D3)
Kumite - Učenice -44 (D4)
Kumite - Seniorke -Open (SO2)
Kata - Cicibanke (K2)
Kata - Mlađi učenici (K3)
Kata - Mlađi učenici - 7,8 Kyu (P1)
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P2)
Kata - Učenici (K5)
Kata - Učenice (K6)
Kata - Učenice - 7,8 Kyu (P4)
Kata - Seniorke (K14)
Kumite - Učenice -40 (D3)
404
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
574
0
TAMARA ČURČIĆ (KK ZANS)
404
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
549
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
549
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
209
0
NERA GRLJUŠIĆ (METKOVI)
559
IVONA ŽABIĆ (1)
404
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
511
0
GORDANA GALIĆ (KKŠB)
574
TAMARA ČURČIĆ (KK ZANS)
265
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
99
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
140
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
390
0
EMANUELA STOJIĆ (CROHEC)
577
0
LAURA ZELENIKA (KKŠB)
218
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
549
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
559
0
IVONA ŽABIĆ (1)
511
0
GORDANA GALIĆ (KKŠB)
574
0
TAMARA ČURČIĆ (KK ZANS)
265
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
140
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
577
0
LAURA ZELENIKA (KKŠB)
218
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
549
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
511
0
GORDANA GALIĆ (KKŠB)
265
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
577
0
LAURA ZELENIKA (KKŠB)
511
0
GORDANA GALIĆ (KKŠB)
577
0
LAURA ZELENIKA (KKŠB)
218
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
390
0
EMANUELA STOJIĆ (CROHEC)
265
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
390
0
EMANUELA STOJIĆ (CROHEC)
Medalists
1. LAURA ZELENIKA, Široki Brijeg
2. GORDANA GALIĆ, Široki Brijeg
3. ANTONIA JURLIN, DALMACIJA
3. MARTA STOJIĆ, CROHERC