Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Kup Jadrana 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Ml. učenice
KATA TEAM-Učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
469
0
ERIK BLAGOJEVIĆ (KK ZANS)
603
0
NIKO MARJANOVIĆ (OKIT)
603
0
NIKO MARJANOVIĆ (OKIT)
518
0
VIKTOR KVESIĆ (KKŠB)
469
0
ERIK BLAGOJEVIĆ (KK ZANS)
106
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
109
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
603
0
NIKO MARJANOVIĆ (OKIT)
454
0
VAL ŠIMIČIĆ (ZADAR)
178
0
FILIP PERIŠA (VK)
393
0
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
518
0
VIKTOR KVESIĆ (KKŠB)
473
0
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
543
0
IVANO BEADER (DAL)
396
0
ANĐELO JOSIP DUGANDŽIĆ (CROHEC)
79
0
NIDAL HELAC (KBV GRB)
457
0
TINO TORIĆ (ZADAR)
188
0
MISLAV ILIČIĆ (VK)
213
MIRKO MATIĆ (METKOVI)
106
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
603
0
NIKO MARJANOVIĆ (OKIT)
178
0
FILIP PERIŠA (VK)
518
0
VIKTOR KVESIĆ (KKŠB)
543
0
IVANO BEADER (DAL)
79
0
NIDAL HELAC (KBV GRB)
188
0
MISLAV ILIČIĆ (VK)
213
0
MIRKO MATIĆ (METKOVI)
106
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
518
0
VIKTOR KVESIĆ (KKŠB)
543
0
IVANO BEADER (DAL)
188
0
MISLAV ILIČIĆ (VK)
106
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
188
0
MISLAV ILIČIĆ (VK)
213
0
MIRKO MATIĆ (METKOVI)
457
0
TINO TORIĆ (ZADAR)
543
0
IVANO BEADER (DAL)
457
0
TINO TORIĆ (ZADAR)
Osvajači medalja
1. MISLAV ILIČIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. PATRIK TOMIĆ, "B"Biograd
3. VIKTOR KVESIĆ, Široki Brijeg
3. TINO TORIĆ, Zvonimir Zadar