Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Kup Jadrana 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Bibinje
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub OSI Krka Šibenik
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK "OSVIT"
KK 10. DAN
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
LJUBUŠKI
OBI Kaštela
OKIT
PIROVAC
Student Mostar
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 54
KUMITE - Kadetkinje -47
KUMITE - Juniorke -66
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 54
104
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
304
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
164
0
MATEJ CAR (KKGALEB)
450
0
TOMISLAV PEHAR (LJU)
104
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
450
0
TOMISLAV PEHAR (LJU)
Osvajači medalja
1. MATEJ KLJUSURIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. TOMISLAV PEHAR, LJUBUŠKI
3. LUKA PIŠONIĆ, KK 10. DAN
3. MATEJ CAR, KK Galeb
KUMITE - Kadetkinje -47
101
0
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
306
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
40
0
SILVIJA RADIĆ (KAKATO)
115
0
IVANA ČAMBER (POSUŠJE)
306
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
115
0
IVANA ČAMBER (POSUŠJE)
Osvajači medalja
1. LEA GRGUREVIĆ, KK 10. DAN
2. IVANA ČAMBER, KK Posušje
3. LUCIJA PLEĆAS ( LULU ), KK Knez Domagoj Metković
3. SILVIJA RADIĆ, Kakato
KUMITE - Juniorke -66
337
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
303
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
471
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
337
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
338
LUCIJA MARIĆ (KK ZANS)
299
MARTA ŠIMIĆ (KKSOLIN)
303
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
337
0
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
338
0
LUCIJA MARIĆ (KK ZANS)
299
0
MARTA ŠIMIĆ (KKSOLIN)
303
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
299
0
MARTA ŠIMIĆ (KKSOLIN)
338
LUCIJA MARIĆ (KK ZANS)
Osvajači medalja
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. MARTA ŠIMIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. LAURA VLADUŠIĆ, KK Zanshin Split
3. LUCIJA MARIĆ, KK Zanshin Split