Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Prvenstvo regije 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUJE
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
NOVIGRAD
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Young Cadets (male) +57
Kata - Young Cadets (M) (YC)
Kata - Young Boys (YA)
Kata - Young Girls (XA)
Kata - Cicibanke 7.god (P18)
Kata team - Juniors (M) (YJE)
Kata team - Young Cadets (M) (YCE)
Kata team - Young Girls (XAE)
Kumite - Young Cadets (male) +57
405
0
MATEJ DEFAR (TINJAN)
77
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
149
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
405
0
MATEJ DEFAR (TINJAN)
77
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
226
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
343
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
380
ADNAN PERVIĆ (CBSPULA)
149
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
77
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
226
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
380
0
ADNAN PERVIĆ (CBSPULA)
149
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
226
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
380
0
ADNAN PERVIĆ (CBSPULA)
343
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
Medalists
1. LOVRO LENAC, ZAMET
2. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. BRUNO BRNJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. IVAN TIN VUČIĆ, NOVIGRAD
Kata - Young Cadets (M) (YC)
324
0
MAURO REŠETAR (ZAMET)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
214
0
ROBERTO RUKAVINA (RAB-ENP)
324
0
MAURO REŠETAR (ZAMET)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
211
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
342
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
261
0
FILIP BERBER (SKKU)
206
0
FRANE ČALUŠIĆ (RAB-ENP)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
244
0
MIHAEL ZAHARIJA (SENSEI)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
216
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
342
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
261
0
FILIP BERBER (SKKU)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
216
0
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
216
0
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
Medalists
1. RAUL VEDRIŠ, Delta
2. JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ, BUJE
3. IAN ŠPELIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ANDY TIN PATRK, Delta
Kata - Young Boys (YA)
301
ROKO GROŠETA (XXX)
33
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
301
0
ROKO GROŠETA (XXX)
133
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
194
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
328
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
339
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
301
0
ROKO GROŠETA (XXX)
133
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
194
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
339
0
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
133
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
194
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
339
0
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
328
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
Medalists
1. MANUEL VEDRIŠ, Delta
2. ARMIN MEŠIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ROKO GROŠETA, ISTRA
3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ, ZAMET
Kata - Young Girls (XA)
346
0
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
14
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
254
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
346
0
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
14
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
347
0
VERONIKA BAUER (NOVIGRA)
6
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
340
0
EVELIN PARENCAN (NOVIGRA)
238
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
330
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
254
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
14
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
6
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
330
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
254
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
6
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
330
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
340
0
EVELIN PARENCAN (NOVIGRA)
Medalists
1. TAJANA LAKOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
2. CINTYA RADOVAN, FINIDA (POREČ)
3. MATEA POROPAT, NOVIGRAD
3. MINELA MAKAREVIĆ, ZAMET
Kata - Cicibanke 7.god (P18)
272
0
LARA PUJAGIĆ (SKKU)
315
0
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
20
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
272
0
LARA PUJAGIĆ (SKKU)
315
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
192
0
LANA KADUM (FINIDA)
341
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
237
ADELI SLIVAR (SENSEI)
20
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
315
0
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
341
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
237
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
20
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
237
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
341
IDA DUJAK (NOVIGRA)
Medalists
1. ADELI SLIVAR, KK "SENSEI" Pazin
2. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
3. DORA RUBINIĆ, ZAMET
3. IDA DUJAK, NOVIGRAD
Kata team - Juniors (M) (YJE)
281
0
SHOTOKAN KADETI (SKKU)
217
0
RAB- ENPI 1 (RAB-ENP)
368
0
KADETI EKIPNO (SENSEI)
351
0
NOVIGRAD KADETI (NOVIGRA)
217
0
RAB- ENPI 1 (RAB-ENP)
368
0
KADETI EKIPNO (SENSEI)
Medalists
1. RAB- ENPI 1, RAB-ENPI
2. KADETI EKIPNO, KK "SENSEI" Pazin
3. SHOTOKAN KADETI, SHOTOKAN UMAG
3. NOVIGRAD KADETI, NOVIGRAD
Kata team - Young Cadets (M) (YCE)
350
0
NOVIGRAD UČENICE (NOVIGRA)
218
0
RAB- ENPI 2 (RAB-ENP)
280
0
SHOTOKAN ML.KADETI (SKKU)
252
0
ML:KADETI EKIPNO (SENSEI)
218
0
RAB- ENPI 2 (RAB-ENP)
280
0
SHOTOKAN ML.KADETI (SKKU)
Medalists
1. SHOTOKAN ML.KADETI, SHOTOKAN UMAG
2. RAB- ENPI 2, RAB-ENPI
3. ML:KADETI EKIPNO, KK "SENSEI" Pazin
3. NOVIGRAD UČENICE, NOVIGRAD
Kata team - Young Girls (XAE)
276
0
SHOTOKAN ML.UČENICE (SKKU)
349
0
NOVIGRAD ML.UČENICE (NOVIGRA)
45
0
MLAĐE UČENICE EKIPNO (1) (FINIDA)
333
0
EKIPNO MLAĐE UČENICE (ZAMET)
276
0
SHOTOKAN ML.UČENICE (SKKU)
333
0
EKIPNO MLAĐE UČENICE (ZAMET)
Medalists
1. EKIPNO MLAĐE UČENICE, ZAMET
2. SHOTOKAN ML.UČENICE, SHOTOKAN UMAG
3. MLAĐE UČENICE EKIPNO (1), FINIDA (POREČ)
3. NOVIGRAD ML.UČENICE, NOVIGRAD