Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo regije 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUJE
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
NOVIGRAD
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -30
Kumite - Ml. učenici -38
Kumite - Ml. učenice -28
Kumite - Učenice ekipno
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadekinje ekipno
Kata - Veterani (P16)
Kata - Veteranke (P32)
Kata - Seniori (P14)
Kata - Seniorke (P30)
Kata - Kadetkinje (P26)
Kata - Mlađe kadetkinje (P24)
Kata - Učenici (P6)
Kata - Mlađi učenici 8.g. (P3)
Kata - Mlađe Učenice 8.g. (P19)
Kata - Mlađe Učenice 9.g. (P20)
Kata - Cicibani 6.god (P1)
Kata - Cicibanke 6.god (P17)
Kata - Cicibanke 7.god (P18)
Kata tim - Veterani
Kata tim - Veteranke
Kata tim - Seniori
Kata tim - Seniorke
Kata tim - Kadetkinje i juniorke (P28)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (P25)
Kata tim - Učenice (P23)
Kata tim - Mlađi učenici (P5)
Kata tim - Mlađe učenice (P21)
Kata - Kadetkinje (P26)
207
0
GJOZEFINA NOSHI (RAB-ENP)
319
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
207
0
GJOZEFINA NOSHI (RAB-ENP)
395
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
207
0
GJOZEFINA NOSHI (RAB-ENP)
9
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
319
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
327
EMA DELIMEHIĆ (ZAMET)
395
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
199
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
401
LANA LUKIĆ (KK BUJE)
332
STELA SUMIĆ (ZAMET)
394
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
9
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
319
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
327
0
EMA DELIMEHIĆ (ZAMET)
395
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
199
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
401
0
LANA LUKIĆ (KK BUJE)
332
0
STELA SUMIĆ (ZAMET)
394
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
9
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
395
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
199
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
394
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
9
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
394
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
332
STELA SUMIĆ (ZAMET)
199
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
332
0
STELA SUMIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. MIA POPOVIĆ, BUJE
3. VANJA BOŽIĆ, BUJE
3. ANA KATARINA TRAVAŠ, RAB-ENPI