Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo regije 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUJE
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
NOVIGRAD
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Juniorke (P27)
Kata - Kadetkinje (P26)
Kata - Mlađi kadeti (P8)
Kata - Mlađe kadetkinje (P24)
Kata - Učenice (P22)
Kata - Mlađi učenici 9.g. (P4)
Kata - Juniorke (P27)
232
PETRA STARČEVIĆ (VIKT)
396
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
377
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
232
0
PETRA STARČEVIĆ (VIKT)
377
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. ANA KATARINA TRAVAŠ, RAB-ENPI
2. PETRA STARČEVIĆ, VIKTORIJA
3. VANJA BOŽIĆ, BUJE
3. ----
Kata - Kadetkinje (P26)
207
0
GJOZEFINA NOSHI (RAB-ENP)
319
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
207
0
GJOZEFINA NOSHI (RAB-ENP)
395
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
207
0
GJOZEFINA NOSHI (RAB-ENP)
9
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
319
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
327
EMA DELIMEHIĆ (ZAMET)
395
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
199
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
401
LANA LUKIĆ (KK BUJE)
332
STELA SUMIĆ (ZAMET)
394
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
9
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
319
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
327
0
EMA DELIMEHIĆ (ZAMET)
395
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
199
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
401
0
LANA LUKIĆ (KK BUJE)
332
0
STELA SUMIĆ (ZAMET)
394
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
9
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
395
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
199
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
394
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
9
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
394
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
332
STELA SUMIĆ (ZAMET)
199
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
332
0
STELA SUMIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. MIA POPOVIĆ, BUJE
3. VANJA BOŽIĆ, BUJE
3. ANA KATARINA TRAVAŠ, RAB-ENPI
Kata - Mlađi kadeti (P8)
324
0
MAURO REŠETAR (ZAMET)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
214
0
ROBERTO RUKAVINA (RAB-ENP)
324
0
MAURO REŠETAR (ZAMET)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
211
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
342
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
261
0
FILIP BERBER (SKKU)
206
0
FRANE ČALUŠIĆ (RAB-ENP)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
244
0
MIHAEL ZAHARIJA (SENSEI)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
216
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
342
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
261
0
FILIP BERBER (SKKU)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
216
0
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
216
0
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
Osvajači medalja
1. RAUL VEDRIŠ, Delta
2. JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ, BUJE
3. IAN ŠPELIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ANDY TIN PATRK, Delta
Kata - Mlađe kadetkinje (P24)
318
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
393
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
12
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
318
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
393
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
203
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
225
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
205
0
ENA GUŠĆIĆ (RAB-ENP)
392
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
245
0
MIKELA JURIČIĆ (SENSEI)
12
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
393
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
225
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
392
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
12
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
392
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
225
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
245
0
MIKELA JURIČIĆ (SENSEI)
Osvajači medalja
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. EMMA BERTA BOČKOR, BUJE
3. MIA POPOVIĆ, BUJE
3. MIKELA JURIČIĆ, KK "SENSEI" Pazin
Kata - Učenice (P22)
268
0
LANA BERBER (SKKU)
325
0
EMA BLAŽINA (ZAMET)
268
0
LANA BERBER (SKKU)
230
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
306
0
KIM RADEŠIĆ (XXX)
316
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
230
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
391
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
268
0
LANA BERBER (SKKU)
325
EMA BLAŽINA (ZAMET)
136
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
321
0
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
209
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
224
LAURA JOZIĆ (VIKT)
383
SARAH ŠOKOTA (ZAMET)
316
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
230
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
391
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
325
0
EMA BLAŽINA (ZAMET)
136
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
209
0
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
224
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
383
0
SARAH ŠOKOTA (ZAMET)
230
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
391
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
136
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
224
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
391
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
136
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
209
0
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
321
0
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
224
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
209
0
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. EMMA BERTA BOČKOR, BUJE
2. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. NINA DUDUKOVIC, VIKTORIJA
3. LAURA JOZIĆ, VIKTORIJA
Kata - Mlađi učenici 9.g. (P4)
227
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
208
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
399
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
227
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
208
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
400
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
255
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
320
ANDRO KOLAREC (ZAMET)
399
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
208
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
255
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
320
0
ANDRO KOLAREC (ZAMET)
399
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
255
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
320
0
ANDRO KOLAREC (ZAMET)
400
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
Osvajači medalja
1. AARON LUKIĆ, BUJE
2. ROAN VIŽINTIN, SHOTOKAN UMAG
3. NIKOLA MALIĆ, VIKTORIJA
3. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE