Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
XVII. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
Karlovac 1969
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST VZ
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Rajko Crnobrnja- Gligo
RI CROATIA
SAMOBOR
Selnica ob Dravi
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
Kumite - Učenici (U12) -46
Kumite - Učenice (U12) -32
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
Kumite - Kadeti (U16) -52
Kumite - Kadeti (U16) -57
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
Kumite - Juniorke (U18) -53
Kumite - Ml. seniori (U21) -OPEN
Kumite - Ml. seniorke (U21) -OPEN
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
290
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
459
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
499
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
290
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
459
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
572
PAULA PANIĆ (KK IPON)
166
MELISA ČORNOK (DARDA)
499
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
459
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
572
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
166
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
499
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
572
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
166
MELISA ČORNOK (DARDA)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB
3. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. MELISA ČORNOK, Shotokan - Darda
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
207
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
397
0
NINA DOMOVIĆ (KK PTČ)
207
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
524
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
460
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
209
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
207
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
524
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
460
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
209
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
524
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
209
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
460
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
Kumite - Učenici (U12) -46
252
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
464
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
252
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
522
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
464
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
261
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
585
DANILO BAKOV (PODRSOK)
522
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
464
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
261
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
585
0
DANILO BAKOV (PODRSOK)
522
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
585
0
DANILO BAKOV (PODRSOK)
261
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DANILO BAKOV, PODRAVSKI SOKOL
3. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo
3. VANJA DUKIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Učenice (U12) -32
480
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
480
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
450
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
210
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
461
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
481
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
191
EMA ŠEŠET (IVANEC)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
453
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
208
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
461
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
191
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
208
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
191
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
481
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
481
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
2. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
97
0
LUKA BASAR (KA 1969)
323
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
583
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
523
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
323
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
583
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
2. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. ----
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
447
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
573
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
513
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
447
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
515
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
573
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
451
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
439
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
514
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
513
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
573
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
439
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
514
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
513
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
514
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
439
FILIP SUCHY (KKHZG)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. FILIP CVETKO, KK KIK
3. FILIP SUCHY, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
246
0
BORNA OVANIN (TIGAR)
445
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
511
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
246
0
BORNA OVANIN (TIGAR)
530
0
IVANO KARIĆ (0354451)
445
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
9
0
JURE ĆOSIĆ (333CR)
284
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
126
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
231
0
MARTIN VODENYÁK (BARCSI )
511
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
445
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
284
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
126
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
511
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
126
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
284
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
231
0
MARTIN VODENYÁK (BARCSI )
Osvajači medalja
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. LOVRO LENAC, ZAMET
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. MARTIN VODENYÁK, Barcsi Városi Sportegyesület
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
483
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
533
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
559
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
150
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
289
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
168
0
TEA TURK (DARDA)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
497
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
559
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
497
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
150
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
3. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
496
0
ALEKSANDRA PODGORICA (VUKOVAR)
213
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
213
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
308
0
MARTINA VRBANAC (KONDURA)
427
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
496
0
ALEKSANDRA PODGORICA (VUKOVAR)
520
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
454
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
560
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
213
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
427
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
520
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
560
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
427
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
520
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
560
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
454
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
2. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
500
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
285
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
94
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
195
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
500
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
94
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
2. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969
3. ANA RAJNOVIĆ, Virovitica
3. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
Kumite - Kadeti (U16) -52
327
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
335
0
LUKA SALIHOVIĆ (MEĐIMUR)
516
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
327
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
335
0
LUKA SALIHOVIĆ (MEĐIMUR)
244
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
455
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
331
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
498
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
313
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
516
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
335
0
LUKA SALIHOVIĆ (MEĐIMUR)
331
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
313
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
516
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
313
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
331
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
498
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
Osvajači medalja
1. SERGEJ VUČIĆ, ENERGIJA
2. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. LUKA SALIHOVIĆ, Međimurje
3. TARIK ŽIŽAK, RI CROATIA
Kumite - Kadeti (U16) -57
295
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
324
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
295
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
512
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
324
JAKOV FEMBER (STIJENA)
294
LOVRO LENAC (ZAMET)
494
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
512
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
324
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
294
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
494
0
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
512
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
294
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
494
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. LOVRO LENAC, ZAMET
3. JAKOV FEMBER, STIJENA
3. SEBASTIJAN STANEK, Vukovar`91
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
521
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
428
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
519
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
218
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
428
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
519
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
3. EMA ČORBA, ĐURĐEVAC
3. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
501
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
535
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
501
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
333
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
535
LARA HODALIĆ (KARATE)
605
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
536
0
ANA MARIJA MIJATOVIĆ (KARATE)
202
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
333
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
535
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
536
0
ANA MARIJA MIJATOVIĆ (KARATE)
202
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
333
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
536
0
ANA MARIJA MIJATOVIĆ (KARATE)
202
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
605
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
Osvajači medalja
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. ANA MARIJA MIJATOVIĆ, Koprivnica
3. LARA HODALIĆ, Koprivnica
3. PETRA NEDELJKO, Međimurje
Kumite - Juniorke (U18) -53
504
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
449
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
525
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
243
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
504
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
243
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
2. GABRIELA GOLIĆ, Delta
3. ALESSIA ČEKADA, OPATIJA
3. ----
Kumite - Ml. seniori (U21) -OPEN
563
0
LUKA ERCEG (BRADA1)
474
0
MARTIN BREŠKI (KK LEPO)
474
0
MARTIN BREŠKI (KK LEPO)
568
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
563
0
LUKA ERCEG (BRADA1)
509
0
FILIP NOVAK (GLOBUS)
604
0
BRUNO ZADRAVEC (BRADA1)
601
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
200
0
ERIK WOLF (KTC KŽ)
562
0
JOSIP POKORNY (BRADA1)
474
0
MARTIN BREŠKI (KK LEPO)
509
0
FILIP NOVAK (GLOBUS)
601
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
562
0
JOSIP POKORNY (BRADA1)
509
0
FILIP NOVAK (GLOBUS)
601
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
562
0
JOSIP POKORNY (BRADA1)
604
0
BRUNO ZADRAVEC (BRADA1)
Osvajači medalja
1. RENATO REŠETAR, ZAMET
2. FILIP NOVAK, GLOBUS Čakovec
3. MARTIN BREŠKI, LEPOGLAVA
3. BRUNO ZADRAVEC, MLADOST VZ
Kumite - Ml. seniorke (U21) -OPEN
542
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
473
0
IZIDORA JURIŠA (KK LEPO)
542
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
346
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
473
IZIDORA JURIŠA (KK LEPO)
602
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
599
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
421
ANTONETA PEŠA (ALFA)
346
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
473
0
IZIDORA JURIŠA (KK LEPO)
599
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
421
0
ANTONETA PEŠA (ALFA)
346
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
599
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
421
0
ANTONETA PEŠA (ALFA)
602
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
2. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
3. MAGDALENA KOVAČIĆ, Karlovac 1969
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET