Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
1. Split karate kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-TEAM Učenici
KATA-TEAM Učenice
KATA-TEAM Mlađekadetkinje
KATA-TEAM Seniori
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Mlađe učenice -36
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Mlađe učenice -28
300
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
423
0
NAILA BEGANOVIĆ (EMPIPR)
300
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
210
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
799
0
NIKOLINA LESKO (FORTITE)
423
0
NAILA BEGANOVIĆ (EMPIPR)
17
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
123
0
LUANA BOŽAC (OKIT)
478
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
814
0
MARIJA MIKULIĆ (ŠIROKI)
210
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
423
0
NAILA BEGANOVIĆ (EMPIPR)
123
0
LUANA BOŽAC (OKIT)
478
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
210
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
123
0
LUANA BOŽAC (OKIT)
478
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
17
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
Osvajači medalja
1. LUANA BOŽAC, OKIT
2. KARMEN ŠURIJA, OKIT
3. NAILA BEGANOVIĆ, KK EMPI PROZOR-RAMA
3. LAURA BEBIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Mlađe učenice -32
683
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
316
0
MORENA MATOS (SHOTOKA)
859
0
LUCIA GRUBIŠIĆ (DAL)
316
0
MORENA MATOS (SHOTOKA)
683
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
494
0
LANA ĐOGATOVIĆ (ENERGIJ)
171
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
528
0
IMANA DURDŽIĆ (KS USK )
701
0
MARTINA GLAMUZINA (CROHEC)
93
0
JOVANA DAMJANOVIĆ (BIJELA)
316
0
MORENA MATOS (SHOTOKA)
494
0
LANA ĐOGATOVIĆ (ENERGIJ)
171
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
93
0
JOVANA DAMJANOVIĆ (BIJELA)
494
0
LANA ĐOGATOVIĆ (ENERGIJ)
93
0
JOVANA DAMJANOVIĆ (BIJELA)
171
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
701
0
MARTINA GLAMUZINA (CROHEC)
Osvajači medalja
1. JOVANA DAMJANOVIĆ, BIJELA
2. LANA ĐOGATOVIĆ, ENERGIJA
3. MARTA STOJIĆ, CROHERC
3. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
Kumite - Mlađe učenice -36
241
0
JASMINA MEVIĆ (BBIOGRD)
477
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
630
0
UNA RAKOVIC (OMLADIN)
241
0
JASMINA MEVIĆ (BBIOGRD)
477
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
109
0
SOFIJA MIKULIĆ (BIJELA)
590
0
PETRA BANDIĆ (ZRINJSK)
671
KLARA VOLAREVIĆ (METKOVI)
630
0
UNA RAKOVIC (OMLADIN)
477
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
590
0
PETRA BANDIĆ (ZRINJSK)
671
0
KLARA VOLAREVIĆ (METKOVI)
630
0
UNA RAKOVIC (OMLADIN)
590
0
PETRA BANDIĆ (ZRINJSK)
671
0
KLARA VOLAREVIĆ (METKOVI)
109
0
SOFIJA MIKULIĆ (BIJELA)
Osvajači medalja
1. UNA RAKOVIC, Omladinac
2. PETRA BANDIĆ, Karate Klub Zrinjski
3. KATJA JERKOVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. KLARA VOLAREVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Mlađe učenice +36
851
0
EMMA BARIŠIĆ (DAL)
278
0
MARIJETA IVANOVIĆ (PORTO)
414
0
JOVANA DERAJIĆ (ENERGIJ)
851
0
EMMA BARIŠIĆ (DAL)
278
MARIJETA IVANOVIĆ (PORTO)
213
MATIJA VODANOV (OKIT)
662
GABRIELA ŠIMIĆ (OBI KAŠ)
414
0
JOVANA DERAJIĆ (ENERGIJ)
278
0
MARIJETA IVANOVIĆ (PORTO)
213
0
MATIJA VODANOV (OKIT)
662
0
GABRIELA ŠIMIĆ (OBI KAŠ)
414
0
JOVANA DERAJIĆ (ENERGIJ)
213
0
MATIJA VODANOV (OKIT)
662
GABRIELA ŠIMIĆ (OBI KAŠ)
Osvajači medalja
1. JOVANA DERAJIĆ, ENERGIJA
2. MATIJA VODANOV, OKIT
3. MARIJETA IVANOVIĆ, PORTO TOLERO
3. GABRIELA ŠIMIĆ, OBI Kaštela