Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
1. Split karate kup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-TEAM Učenici
KATA-TEAM Učenice
KATA-TEAM Mlađekadetkinje
KATA-TEAM Seniori
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
407
0
ANITA PETRIČEVIĆ (EMPIPR)
877
0
ANA REŠETAR (PORTO)
407
0
ANITA PETRIČEVIĆ (EMPIPR)
373
0
RUŽICA HRKAĆ (KKHZG)
373
0
RUŽICA HRKAĆ (KKHZG)
165
0
GABRIELA MARTINOVIĆ (CROHEC)
15
ANI MATKOVIĆ (DAL)
180
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
407
0
ANITA PETRIČEVIĆ (EMPIPR)
877
ANA REŠETAR (PORTO)
369
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
104
0
NEVENA ČOLIĆ (BIJELA)
101
NATALI PRIBISALIĆ (DAL)
11
0
ANA MATAS (DAL)
585
0
DORA REZIĆ (ZRINJSK)
698
MARIJA BARBARIĆ (CROHEC)
373
0
RUŽICA HRKAĆ (KKHZG)
15
0
ANI MATKOVIĆ (DAL)
180
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
877
0
ANA REŠETAR (PORTO)
369
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
101
0
NATALI PRIBISALIĆ (DAL)
585
0
DORA REZIĆ (ZRINJSK)
698
0
MARIJA BARBARIĆ (CROHEC)
373
0
RUŽICA HRKAĆ (KKHZG)
180
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
369
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
585
0
DORA REZIĆ (ZRINJSK)
180
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
585
0
DORA REZIĆ (ZRINJSK)
698
0
MARIJA BARBARIĆ (CROHEC)
11
0
ANA MATAS (DAL)
369
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
698
0
MARIJA BARBARIĆ (CROHEC)
Dobitniki medalj
1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. DORA REZIĆ, Karate Klub Zrinjski
3. RUŽICA HRKAĆ, Hercegovina-Zagreb
3. KLARA IVANKOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
128
TEREZA VUNIĆ (OKIT)
128
0
TEREZA VUNIĆ (OKIT)
280
0
MARINA ŠTRBIĆ (PORTO)
128
0
TEREZA VUNIĆ (OKIT)
408
0
KATARINA BOŠNJAK (EMPIPR)
385
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
280
MARINA ŠTRBIĆ (PORTO)
551
LUNA URLIĆ (1110978)
863
TONČICA VUČKOVIĆ (DAL)
550
MIA SUVAJAC (1110978)
878
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
710
ANTEA GLAVAŠ (BRAČ)
128
0
TEREZA VUNIĆ (OKIT)
385
0
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
280
0
MARINA ŠTRBIĆ (PORTO)
551
0
LUNA URLIĆ (1110978)
863
0
TONČICA VUČKOVIĆ (DAL)
550
0
MIA SUVAJAC (1110978)
878
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
710
0
ANTEA GLAVAŠ (BRAČ)
385
0
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
280
0
MARINA ŠTRBIĆ (PORTO)
550
0
MIA SUVAJAC (1110978)
878
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
385
0
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
878
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
710
ANTEA GLAVAŠ (BRAČ)
550
0
MIA SUVAJAC (1110978)
710
0
ANTEA GLAVAŠ (BRAČ)
Dobitniki medalj
1. ANA SINKOVIĆ, PORTO TOLERO
2. BRUNA ĆORIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. TEREZA VUNIĆ, OKIT
3. MIA SUVAJAC, KUMITE
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
500
0
JOVANA VUKOTIC (FOKUS M)
708
0
TONKA MARTINIĆ (BRAČ)
708
0
TONKA MARTINIĆ (BRAČ)
461
0
ANDREA ŠARAC (MEĐUGOR)
624
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
500
0
JOVANA VUKOTIC (FOKUS M)
708
TONKA MARTINIĆ (BRAČ)
884
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
461
ANDREA ŠARAC (MEĐUGOR)
328
SARA ĐUKIĆ (METKOVI)
667
AJDA GOLAČ (RUDAR)
712
VANESSA MARTINIĆ (BRAČ)
362
LAJLA ALI BAJRAMOVIĆ (TRAVNIK)
624
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
708
0
TONKA MARTINIĆ (BRAČ)
884
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
461
0
ANDREA ŠARAC (MEĐUGOR)
328
0
SARA ĐUKIĆ (METKOVI)
667
0
AJDA GOLAČ (RUDAR)
712
0
VANESSA MARTINIĆ (BRAČ)
362
0
LAJLA ALI BAJRAMOVIĆ (TRAVNIK)
624
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
461
0
ANDREA ŠARAC (MEĐUGOR)
328
0
SARA ĐUKIĆ (METKOVI)
362
0
LAJLA ALI BAJRAMOVIĆ (TRAVNIK)
624
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
328
0
SARA ĐUKIĆ (METKOVI)
667
AJDA GOLAČ (RUDAR)
362
0
LAJLA ALI BAJRAMOVIĆ (TRAVNIK)
667
0
AJDA GOLAČ (RUDAR)
Dobitniki medalj
1. IRIS KOVAČ, STUDENT
2. SARA ĐUKIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. ANDREA ŠARAC, MEĐUGORJE
3. LAJLA ALI BAJRAMOVIĆ, Travnik
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
488
MATEA MEJDANDŽIC (PLANINA)
488
0
MATEA MEJDANDŽIC (PLANINA)
497
0
ANJA VUJACIC (FOKUS M)
488
0
MATEA MEJDANDŽIC (PLANINA)
786
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
132
BARBARA GRGIĆ (FORTITE)
542
0
IVA GRBAVAC (LJU)
497
0
ANJA VUJACIC (FOKUS M)
179
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
470
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
133
0
IVONA KRASIĆ (FORTITE)
806
0
LUCIJA MILETA (ŠIBENIK)
879
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
52
TONČICA VUČKOVIĆ (DAL)
488
0
MATEA MEJDANDŽIC (PLANINA)
132
0
BARBARA GRGIĆ (FORTITE)
497
0
ANJA VUJACIC (FOKUS M)
179
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
470
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
806
0
LUCIJA MILETA (ŠIBENIK)
879
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
52
0
TONČICA VUČKOVIĆ (DAL)
132
0
BARBARA GRGIĆ (FORTITE)
497
0
ANJA VUJACIC (FOKUS M)
470
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
879
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
132
0
BARBARA GRGIĆ (FORTITE)
879
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
52
TONČICA VUČKOVIĆ (DAL)
470
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
52
0
TONČICA VUČKOVIĆ (DAL)
Dobitniki medalj
1. ANAMARIA MARŠIĆ, PORTO TOLERO
2. BARBARA GRGIĆ, FORTITER (Kaštela)
3. ANJA VUJACIC, Karate klub Fokus Niksic
3. SARA RASPUDIĆ, MEĐUGORJE
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
501
0
LANA PEJOVIC (FOKUS M)
187
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
187
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
442
0
TEA REZO (POSUŠJE)
442
0
TEA REZO (POSUŠJE)
889
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
707
LORENA VLADISLAVIĆ (BRAČ)
335
0
AMNA DLAKIĆ (BUGOJNO)
501
0
LANA PEJOVIC (FOKUS M)
187
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
674
0
ENA ROZIĆ (NERETV)
730
0
IVANA ILIĆ (KKKDM)
711
ANTONIA KUSANOVIĆ (BRAČ)
468
0
MARINA ČILIĆ (MEĐUGOR)
504
0
MAGDALENA POTPARA (FOKUS M)
609
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
442
0
TEA REZO (POSUŠJE)
707
0
LORENA VLADISLAVIĆ (BRAČ)
335
0
AMNA DLAKIĆ (BUGOJNO)
187
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
674
0
ENA ROZIĆ (NERETV)
711
0
ANTONIA KUSANOVIĆ (BRAČ)
468
0
MARINA ČILIĆ (MEĐUGOR)
609
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
442
0
TEA REZO (POSUŠJE)
335
0
AMNA DLAKIĆ (BUGOJNO)
674
0
ENA ROZIĆ (NERETV)
468
0
MARINA ČILIĆ (MEĐUGOR)
335
0
AMNA DLAKIĆ (BUGOJNO)
468
0
MARINA ČILIĆ (MEĐUGOR)
609
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
504
0
MAGDALENA POTPARA (FOKUS M)
674
0
ENA ROZIĆ (NERETV)
504
0
MAGDALENA POTPARA (FOKUS M)
Dobitniki medalj
1. AMNA DLAKIĆ, BUGOJNO
2. MARINA ČILIĆ, MEĐUGORJE
3. TINA GRKOVIĆ, OBI Kaštela
3. MAGDALENA POTPARA, Karate klub Fokus Niksic