Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1. Split karate kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-TEAM Učenici
KATA-TEAM Učenice
KATA-TEAM Mlađekadetkinje
KATA-TEAM Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenice
Kata - Učenice
781
KATARINA BJELOBRK (KK ZANS)
781
0
KATARINA BJELOBRK (KK ZANS)
769
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
769
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
12
0
ANA MATAS (DAL)
12
0
ANA MATAS (DAL)
82
0
ANĐELA MARIĆ (BIJELA)
572
BRUNA BARANIĆ (ŠIBENIK)
893
ANTEA GOSPIĆ (FORUM)
159
UNA CERIĆ-ZULUM (JAJCE)
36
MARJETA SMOJE (DAL)
769
TONKA BERIŠA (JADRAN)
781
KATARINA BJELOBRK (KK ZANS)
645
ANASTASIJA MARTINOVIC (OMLADIN)
861
0
LUCIA GRUBIŠIĆ (DAL)
221
0
LANA HLIŠĆ (RUDAR)
145
ANA MARIĆ (FORTITE)
785
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
354
UMA GLAVAŠ (TRAVNIK)
729
KARLA LAZAREVIĆ (KKKDM)
770
IRINA MIJAČ (JADRAN)
758
NINA ELPEZA (KK SOKO)
90
IVANA VIDOJEVIĆ (BIJELA)
12
0
ANA MATAS (DAL)
572
0
BRUNA BARANIĆ (ŠIBENIK)
893
0
ANTEA GOSPIĆ (FORUM)
159
0
UNA CERIĆ-ZULUM (JAJCE)
36
0
MARJETA SMOJE (DAL)
769
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
781
0
KATARINA BJELOBRK (KK ZANS)
645
0
ANASTASIJA MARTINOVIC (OMLADIN)
221
0
LANA HLIŠĆ (RUDAR)
145
0
ANA MARIĆ (FORTITE)
785
0
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
354
0
UMA GLAVAŠ (TRAVNIK)
729
0
KARLA LAZAREVIĆ (KKKDM)
770
0
IRINA MIJAČ (JADRAN)
758
0
NINA ELPEZA (KK SOKO)
90
0
IVANA VIDOJEVIĆ (BIJELA)
12
0
ANA MATAS (DAL)
159
0
UNA CERIĆ-ZULUM (JAJCE)
769
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
645
0
ANASTASIJA MARTINOVIC (OMLADIN)
221
0
LANA HLIŠĆ (RUDAR)
785
0
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
770
0
IRINA MIJAČ (JADRAN)
90
0
IVANA VIDOJEVIĆ (BIJELA)
12
0
ANA MATAS (DAL)
645
0
ANASTASIJA MARTINOVIC (OMLADIN)
221
0
LANA HLIŠĆ (RUDAR)
90
0
IVANA VIDOJEVIĆ (BIJELA)
645
0
ANASTASIJA MARTINOVIC (OMLADIN)
221
0
LANA HLIŠĆ (RUDAR)
145
0
ANA MARIĆ (FORTITE)
861
0
LUCIA GRUBIŠIĆ (DAL)
785
0
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
861
0
LUCIA GRUBIŠIĆ (DAL)
90
0
IVANA VIDOJEVIĆ (BIJELA)
785
0
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
Medalists
1. LANA HLIŠĆ, KK Rudar Velenje
2. ANASTASIJA MARTINOVIC, Omladinac
3. TONKA BERIŠA, KK JADRAN
3. SARA POLAŠEK, KK Zanshin Split