Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
IPON ZAGREB
ISTRA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karate klub UNIJA Tešanj
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK Galeb
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK SOKOL
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
KOVINAR
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
RI CROATIA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
235
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
235
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
392
0
ROKO GROŠETA (XXX)
200
0
TONI VLAHOV (FIGHT)
392
0
ROKO GROŠETA (XXX)
100
FILIP HATEŽIĆ (DELTA)
258
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
235
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
121
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
468
0
HASAN KOVAČEVIĆ (UNIJA)
437
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
296
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
190
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
392
0
ROKO GROŠETA (XXX)
100
0
FILIP HATEŽIĆ (DELTA)
258
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
235
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
468
0
HASAN KOVAČEVIĆ (UNIJA)
437
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
296
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
190
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
392
0
ROKO GROŠETA (XXX)
258
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
468
0
HASAN KOVAČEVIĆ (UNIJA)
296
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
258
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
468
0
HASAN KOVAČEVIĆ (UNIJA)
437
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
121
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
296
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
437
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. HASAN KOVAČEVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ROKO GROŠETA, ISTRA
3. VANJA KASALOVIĆ, Delta