Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
135
ANA KARADŽA (GROBNIK)
135
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
8
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
32
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
70
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
77
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
251
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
135
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
32
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
70
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
77
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
32
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
70
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
77
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
25
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
436
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
159
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
25
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
159
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
Osvajači medalja
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
420
0
SARA ASENIČ (POSTOJN)
277
0
TONKA ZLODI (KKHZG)
420
0
SARA ASENIČ (POSTOJN)
160
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
277
TONKA ZLODI (KKHZG)
63
0
LARA JOVANOVIĆ (PORTO)
311
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
334
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
160
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
277
0
TONKA ZLODI (KKHZG)
311
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
334
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
160
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
334
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
311
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. DARJA ZORIĆ, Kastav
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. SARA ASENIČ, POSTOJNA
3. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
228
MIA ČAČKO (10.DAN)
228
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
64
0
MARINA ŠTRBIĆ (PORTO)
161
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
55
0
ANA REŠETAR (PORTO)
236
0
KATARINA RAMIĆ (ZAMET)
414
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
228
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
161
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
236
0
KATARINA RAMIĆ (ZAMET)
414
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
161
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
414
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
236
KATARINA RAMIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. DOROTEA MRAKOVČIĆ, Kastav
2. PAOLA BITUNJAC, Karlovac 1969
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
3. KATARINA RAMIĆ, ZAMET
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
226
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
405
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
448
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
10
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
405
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
10
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969
2. NOLA MAGAŠIĆ, KRK CROATIA
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. ANAMARIJA LOJEN, KK 10. DAN