Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
11. Krk Kup 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KNIN
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
Primorje
RAB-ENPI
Slavonski Brod
STUDENT
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
Zagrebački karate savez
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibanke -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Seniori -OPEN
Kata - Cicibanke 7g.
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata - Mlađe učenice
Kata - Učenice
Kata - Mlađi kadeti
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata - Juniori
Kata - Juniorke
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
88
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
88
0
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
165
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
165
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
113
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
90
LEONA PEIĆ (RAB-ENP)
88
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
241
EVA FIŠER (0354451)
196
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (ZKS)
373
0
LANA BEŠIĆ (POSTOJN)
243
GITA TURČINOVIĆ (0354451)
92
JOSIPA MORAS (RAB-ENP)
57
LARA FUZUL (PETRINA)
165
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
90
0
LEONA PEIĆ (RAB-ENP)
88
0
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
241
0
EVA FIŠER (0354451)
196
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (ZKS)
243
0
GITA TURČINOVIĆ (0354451)
92
0
JOSIPA MORAS (RAB-ENP)
57
0
LARA FUZUL (PETRINA)
165
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
241
0
EVA FIŠER (0354451)
196
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (ZKS)
57
0
LARA FUZUL (PETRINA)
241
0
EVA FIŠER (0354451)
196
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (ZKS)
243
0
GITA TURČINOVIĆ (0354451)
373
0
LANA BEŠIĆ (POSTOJN)
57
0
LARA FUZUL (PETRINA)
373
0
LANA BEŠIĆ (POSTOJN)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠĆURIĆ, Zagrebački karate savez
2. EVA FIŠER, Slavonski Brod
3. SARA MEMIĆ, ZAMET
3. LANA BEŠIĆ, POSTOJNA