Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
11. Krk Kup 2019.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KNIN
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
Primorje
RAB-ENPI
Slavonski Brod
STUDENT
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
Zagrebački karate savez
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite - Cicibanke -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Seniori -OPEN
Kata - Cicibanke 7g.
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata - Mlađe učenice
Kata - Učenice
Kata - Mlađi kadeti
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata - Juniori
Kata - Juniorke
Kumite - Kadetkinje -54
25
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
172
0
NIKOLINA RAGUŽ (ZKS)
432
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
25
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
372
0
SARA ASENIČ (POSTOJN)
293
0
LARA JOVANOVIĆ (PORTO)
499
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
439
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
172
0
NIKOLINA RAGUŽ (ZKS)
25
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
499
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
439
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
172
0
NIKOLINA RAGUŽ (ZKS)
499
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
439
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
293
0
LARA JOVANOVIĆ (PORTO)
Dobitniki medalj
1. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
2. NIKOLINA RAGUŽ, Zagrebački karate savez
3. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA