Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. Krk Kup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KNIN
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
Primorje
RAB-ENPI
Slavonski Brod
STUDENT
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
Zagrebački karate savez
ZAMET
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Cicibani +26
Kumite - Cicibanke +26
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniori -OPEN
Kumite - Seniori -OPEN
Kumite - Učenice -32
425
0
LEA GRGUREVIĆ (ZKS)
319
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
319
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
105
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
490
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
425
0
LEA GRGUREVIĆ (ZKS)
141
0
ANTONIJA HERCEG (1)
458
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
429
0
VIDA KANGRGA (ZKS)
323
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
319
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
490
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
458
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
323
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
490
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
458
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
323
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
141
0
ANTONIJA HERCEG (1)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
3. LEA GRGUREVIĆ, Zagrebački karate savez
3. MATEA PARMAKOVIĆ, Delta