Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
11. Krk Kup 2019.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KNIN
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
Primorje
RAB-ENPI
Slavonski Brod
STUDENT
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
Zagrebački karate savez
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite - Cicibani +26
Kumite - Cicibanke +26
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniori -OPEN
Kumite - Seniori -OPEN
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
208
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
279
0
BRUNA TADIĆ (ZKS)
358
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
279
0
BRUNA TADIĆ (ZKS)
403
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
208
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
130
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
41
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
287
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
279
0
BRUNA TADIĆ (ZKS)
403
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
130
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
287
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
403
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
287
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
130
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
Dobitniki medalj
1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
2. PETRA SOTOŠEK, NO KACHI
3. ANTONELA ČALIĆ, KK VITEZ
3. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066