Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
11. Krk Kup 2019.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KNIN
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
Primorje
RAB-ENPI
Slavonski Brod
STUDENT
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
Zagrebački karate savez
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenice -40
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje +54
292
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
292
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
522
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
496
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
326
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
292
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
23
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
522
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
179
TEA PLEŠA (ZKS)
343
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
128
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
289
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
199
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
61
NIKOLINA FERENČAK (PETRINA)
496
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
292
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
522
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
179
0
TEA PLEŠA (ZKS)
343
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
289
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
199
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
61
0
NIKOLINA FERENČAK (PETRINA)
496
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
522
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
289
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
199
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
496
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
289
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
343
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
199
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
343
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
Dobitniki medalj
1. ANA SINKOVIĆ, PORTO TOLERO
2. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. MATEA MIHALJEVIĆ, NEVERA