Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. Krk Kup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KNIN
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
Primorje
RAB-ENPI
Slavonski Brod
STUDENT
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
Zagrebački karate savez
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Juniori -OPEN
Kumite - Juniorke -OPEN
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
5
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
5
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
467
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
5
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
166
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
205
0
MIA KUREVIJA (VITEZ)
166
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
15
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
435
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
426
LEA GRGUREVIĆ (ZKS)
217
ANA KARADŽA (GROBNIK)
5
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
467
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
503
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
449
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
244
ANA LUJIĆ (0354451)
437
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
430
0
VIDA KANGRGA (ZKS)
502
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
465
LANA PLAZIBAT (DAL)
9
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
212
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
428
LORENA RADIĆ (ZKS)
166
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
15
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
435
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
426
0
LEA GRGUREVIĆ (ZKS)
217
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
5
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
467
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
503
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
449
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
244
0
ANA LUJIĆ (0354451)
430
0
VIDA KANGRGA (ZKS)
502
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
465
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
9
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
212
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
428
0
LORENA RADIĆ (ZKS)
166
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
435
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
217
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
467
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
244
0
ANA LUJIĆ (0354451)
430
0
VIDA KANGRGA (ZKS)
9
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
212
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
166
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
217
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
244
0
ANA LUJIĆ (0354451)
9
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
217
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
244
0
ANA LUJIĆ (0354451)
449
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
430
0
VIDA KANGRGA (ZKS)
449
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
9
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
449
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
Medalists
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
3. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA