Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. Krk Kup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KNIN
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
Primorje
RAB-ENPI
Slavonski Brod
STUDENT
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
Zagrebački karate savez
ZAMET
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Juniori -OPEN
Kata - Cicibani 7g.
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
88
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
88
0
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
165
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
165
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
113
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
90
LEONA PEIĆ (RAB-ENP)
88
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
241
EVA FIŠER (0354451)
196
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (ZKS)
373
0
LANA BEŠIĆ (POSTOJN)
243
GITA TURČINOVIĆ (0354451)
92
JOSIPA MORAS (RAB-ENP)
57
LARA FUZUL (PETRINA)
165
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
90
0
LEONA PEIĆ (RAB-ENP)
88
0
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
241
0
EVA FIŠER (0354451)
196
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (ZKS)
243
0
GITA TURČINOVIĆ (0354451)
92
0
JOSIPA MORAS (RAB-ENP)
57
0
LARA FUZUL (PETRINA)
165
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
241
0
EVA FIŠER (0354451)
196
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (ZKS)
57
0
LARA FUZUL (PETRINA)
241
0
EVA FIŠER (0354451)
196
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (ZKS)
243
0
GITA TURČINOVIĆ (0354451)
373
0
LANA BEŠIĆ (POSTOJN)
57
0
LARA FUZUL (PETRINA)
373
0
LANA BEŠIĆ (POSTOJN)
Medalists
1. LUCIJA ŠĆURIĆ, Zagrebački karate savez
2. EVA FIŠER, Slavonski Brod
3. SARA MEMIĆ, ZAMET
3. LANA BEŠIĆ, POSTOJNA