Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
14. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
CHAMPION RIJEKA
CIVITAS Puconci, Murska Sobota
Delta
DRNIŠ
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK Centar
KK Grobničan
KLENOVNIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Metal - Jurdani
Mladost
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
REGENERACIJA
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -45 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
98
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
206
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
98
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
220
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
81
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
98
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
206
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
220
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
45
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
305
VITO MILETIĆ (KASTAV)
413
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
246
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
307
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
121
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
25
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
331
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
81
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
206
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
220
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
305
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
413
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
307
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
121
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
331
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
81
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
220
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
413
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
121
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
81
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
413
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
307
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
246
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
121
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
246
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
2. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. FRANKO JANJIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
275
ELA COLARIĆ (IVANEC)
275
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
205
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
205
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
51
0
KARLA VALENTINČIĆ (VGORICA)
263
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
368
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
216
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
275
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
178
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
247
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
283
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
272
SARA NOVAK (GLOBUS)
126
0
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
345
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
334
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
205
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
368
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
275
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
178
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
283
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
272
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
345
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
334
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
205
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
178
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
272
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
345
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
178
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
345
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
334
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
126
0
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
272
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
334
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
Osvajači medalja
1. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
2. ANAMARIJA JUKICA, DRNIŠ
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
3. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
Kumite - Ml. kadetkinje -45 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
49
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
204
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
312
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
49
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
204
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
327
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
250
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
295
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
312
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
204
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
327
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
295
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
312
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
327
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
295
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
250
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. NELLY DŽANIĆ, Mladost
2. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
3. MARINA JANKOVIĆ, SUSEDGRAD
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA