Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Karlovac Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
CHAMPION RIJEKA
CIVITAS Puconci, Murska Sobota
Delta
DRNIŠ
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK Centar
KK Grobničan
KLENOVNIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Metal - Jurdani
Mladost
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
REGENERACIJA
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadeti -70 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )
394
0
LUKA BASAR (KA 1969)
158
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
399
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
405
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
158
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
405
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
Medalists
1. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost
2. LUKAS VOUNASIS, STIJENA
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
3. LUKA BASAR, Karlovac 1969
Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )
243
0
IVAN MERGL (KRK CRO)
157
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
112
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
245
0
DOMINIK POZDERAC (JASTREB)
157
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
112
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
Medalists
1. JAKOV FEMBER, STIJENA
2. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
3. IVAN MERGL, KRK CROATIA
3. DOMINIK POZDERAC, JASTREB
Kumite - Kadeti -70 (KAD-M (14,15 g.) )
300
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
381
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
300
0
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
156
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
101
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
180
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
294
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
300
0
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
156
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
101
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
294
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
156
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
101
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
294
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
180
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
Medalists
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
3. TOMISLAV BENIĆ, OPATIJA
3. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
384
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
430
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
159
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
384
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
192
0
PATRICIJA VEGEL (BREGANA)
430
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
103
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
431
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
290
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
159
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
430
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
431
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
290
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
159
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
431
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
290
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
103
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
Medalists
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. LUCIJA HODAK, JASTREB
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
113
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
402
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
138
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
113
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
402
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
164
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
160
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
114
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
138
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
402
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
160
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
114
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
138
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
160
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
114
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
164
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
Medalists
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. LUCIA BATTAIA, ZAMET