Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Karlovac Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
CHAMPION RIJEKA
CIVITAS Puconci, Murska Sobota
Delta
DRNIŠ
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK Centar
KK Grobničan
KLENOVNIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Metal - Jurdani
Mladost
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
REGENERACIJA
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadeti -63 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
105
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
108
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
105
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
19
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
226
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
108
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
105
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
215
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
358
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
242
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
19
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
72
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
411
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
116
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
357
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
241
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
107
VITA KUČAN (VGORICA)
108
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
215
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
358
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
19
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
411
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
116
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
241
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
107
0
VITA KUČAN (VGORICA)
215
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
19
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
116
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
107
0
VITA KUČAN (VGORICA)
215
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
116
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
411
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
107
0
VITA KUČAN (VGORICA)
411
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
Medalists
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. VITA KUČAN, VELIKA GORICA
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
39
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
240
0
IVAN MERGL (KRK CRO)
232
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
117
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
39
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
117
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
Medalists
1. LOVRO LENAC, ZAMET
2. AXEL DUBRAVČIĆ, KAPTOL
3. LUKA RAJNOVIĆ, Virovitica
3. IVAN MERGL, KRK CROATIA
Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )
243
0
IVAN MERGL (KRK CRO)
157
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
112
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
245
0
DOMINIK POZDERAC (JASTREB)
157
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
112
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
Medalists
1. JAKOV FEMBER, STIJENA
2. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
3. IVAN MERGL, KRK CROATIA
3. DOMINIK POZDERAC, JASTREB
Kumite - Kadeti -63 (KAD-M (14,15 g.) )
111
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
41
0
MATEJ VNUČEC (KAPTOL)
166
0
ROKO TOMAC (DELTA)
104
0
MATEJ BRAJE (JASTREB)
111
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
104
0
MATEJ BRAJE (JASTREB)
Medalists
1. MATEJ BRAJE, JASTREB
2. FILIP RAMIĆ, ZAMET
3. ROKO TOMAC, Delta
3. MATEJ VNUČEC, KAPTOL
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
84
0
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
102
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
115
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
84
0
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
102
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
376
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
185
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
85
0
FILIP LOVRIĆ (KK IPON)
83
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
379
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
115
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
102
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
185
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
83
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
115
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
185
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
83
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
85
0
FILIP LOVRIĆ (KK IPON)
Medalists
1. RENATO REŠETAR, ZAMET
2. DOMAGOJ ŽABČIĆ, Bregana
3. LUKA VUČINIĆ, JASTREB
3. PATRIK KOZARIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
113
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
402
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
138
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
113
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
402
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
164
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
160
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
114
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
138
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
402
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
160
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
114
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
138
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
160
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
114
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
164
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
Medalists
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. LUCIA BATTAIA, ZAMET