Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Karlovac Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
CHAMPION RIJEKA
CIVITAS Puconci, Murska Sobota
Delta
DRNIŠ
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK Centar
KK Grobničan
KLENOVNIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Metal - Jurdani
Mladost
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
REGENERACIJA
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Kadeti -70 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
221
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
221
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
181
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
221
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
248
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
266
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
387
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
181
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
378
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
223
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
360
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
346
MARKO STRUNJE (DRNIS)
286
LUKA ZLODI (VGORICA)
221
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
266
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
387
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
181
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
223
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
360
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
346
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
286
0
LUKA ZLODI (VGORICA)
266
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
181
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
360
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
346
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
266
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
360
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
223
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
346
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
223
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
Medalists
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec
3. MATKO ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )
322
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
174
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
392
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
322
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
174
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
256
MIA RUDMAN (KRK CRO)
17
KATJA BRAICA (VGORICA)
392
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
174
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
256
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
17
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
392
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
256
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
17
KATJA BRAICA (VGORICA)
Medalists
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. MIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice -44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
380
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
412
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
380
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
362
0
EMILI BETI (GLOBUS)
412
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
353
0
MATIJA VODANOV (OKIT)
175
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
193
PATRICIJA ŽABČIĆ (BREGANA)
362
0
EMILI BETI (GLOBUS)
412
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
175
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
193
0
PATRICIJA ŽABČIĆ (BREGANA)
362
0
EMILI BETI (GLOBUS)
175
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
193
0
PATRICIJA ŽABČIĆ (BREGANA)
353
0
MATIJA VODANOV (OKIT)
Medalists
1. EMILI BETI, GLOBUS Čakovec
2. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. PATRICIJA ŽABČIĆ, Bregana
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
130
JAKOV KUPINA (JASTREB)
130
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
292
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
179
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
198
0
LEON MOLNAR (CENTAŠK)
292
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
130
JAKOV KUPINA (JASTREB)
169
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
133
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
255
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
325
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
24
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
179
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
292
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
130
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
169
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
133
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
255
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
325
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
24
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
292
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
169
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
133
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
325
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
169
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
325
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
24
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
133
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
24
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
Medalists
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. MATEJ VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
275
ELA COLARIĆ (IVANEC)
275
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
205
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
205
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
51
0
KARLA VALENTINČIĆ (VGORICA)
263
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
368
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
216
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
275
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
178
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
247
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
283
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
272
SARA NOVAK (GLOBUS)
126
0
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
345
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
334
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
205
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
368
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
275
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
178
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
283
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
272
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
345
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
334
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
205
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
178
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
272
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
345
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
178
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
345
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
334
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
126
0
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
272
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
334
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
Medalists
1. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
2. ANAMARIJA JUKICA, DRNIŠ
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
3. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
Kumite - Kadeti -70 (KAD-M (14,15 g.) )
300
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
381
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
300
0
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
156
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
101
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
180
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
294
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
300
0
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
156
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
101
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
294
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
156
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
101
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
294
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
180
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
Medalists
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
3. TOMISLAV BENIĆ, OPATIJA
3. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )
289
0
KRISTINA PETRIĆ (SISAK)
197
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
289
0
KRISTINA PETRIĆ (SISAK)
177
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
197
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
429
0
IVA POFUK (IVANEC)
335
0
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
336
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
377
ANA SUDAC (KA 1969)
177
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
197
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
335
0
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
377
0
ANA SUDAC (KA 1969)
177
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
377
0
ANA SUDAC (KA 1969)
335
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
Medalists
1. ANA SUDAC, Karlovac 1969
2. LUCIJA BUNJEVAC, Tigar Sisak
3. LUNA WEISMANN, Bregana
3. EVA BUDIJA, SPORTSLIFE