Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
14. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
CHAMPION RIJEKA
CIVITAS Puconci, Murska Sobota
Delta
DRNIŠ
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK Centar
KK Grobničan
KLENOVNIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Metal - Jurdani
Mladost
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
REGENERACIJA
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - mlađi učenici -26 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici -30 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici +38 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice -36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -45 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -50 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Kadetkinje -47 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite tim - Učenici (KUMITE-T-UČ-M)
Kumite tim - Mlađi kadeti (KUMITE-T-MKAD-M)
Kumite tim - Mlađe kadetkinje (KUMITE-T-MKAD-Ž)
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
130
JAKOV KUPINA (JASTREB)
130
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
292
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
179
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
198
0
LEON MOLNAR (CENTAŠK)
292
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
130
JAKOV KUPINA (JASTREB)
169
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
133
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
255
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
325
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
24
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
179
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
292
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
130
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
169
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
133
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
255
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
325
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
24
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
292
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
169
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
133
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
325
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
169
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
325
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
24
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
133
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
24
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. MATEJ VUKOVIĆ, VELIKA GORICA