Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Karlovac Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
CHAMPION RIJEKA
CIVITAS Puconci, Murska Sobota
Delta
DRNIŠ
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK Centar
KK Grobničan
KLENOVNIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Metal - Jurdani
Mladost
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
REGENERACIJA
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - cicibanke +22 (CCB-Ž)
Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )
386
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
354
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
354
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
15
0
KARLO RUŠKOVAČKI (VGORICA)
386
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
214
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
280
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
407
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
389
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
123
0
VILIM HRŽIĆ (METAL)
354
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
214
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
280
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
123
0
VILIM HRŽIĆ (METAL)
214
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
280
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
123
0
VILIM HRŽIĆ (METAL)
407
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
Medalists
1. RAUL VEDRIŠ, Delta
2. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. VILIM HRŽIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - cicibanke +22 (CCB-Ž)
122
0
IVA BRČINA (METAL)
400
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
Medalists
1. IVA BRČINA, Metal - Jurdani
2. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. ----
3. ----
Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
359
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
235
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
235
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
7
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
359
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
124
0
TARA TUBIĆ (METAL)
261
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
229
0
ANTONELA KRNJIĆ (VIROVTC)
428
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
26
0
VITA KUČAN (VGORICA)
235
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
124
0
TARA TUBIĆ (METAL)
261
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
428
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
124
0
TARA TUBIĆ (METAL)
261
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
428
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
229
0
ANTONELA KRNJIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. TARA TUBIĆ, Metal - Jurdani
3. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. VANESSA IVANČIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
98
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
206
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
98
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
220
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
81
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
98
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
206
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
220
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
45
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
305
VITO MILETIĆ (KASTAV)
413
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
246
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
307
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
121
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
25
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
331
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
81
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
206
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
220
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
305
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
413
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
307
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
121
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
331
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
81
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
220
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
413
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
121
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
81
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
413
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
307
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
246
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
121
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
246
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
2. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. FRANKO JANJIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA