Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Karlovac Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
CHAMPION RIJEKA
CIVITAS Puconci, Murska Sobota
Delta
DRNIŠ
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK Centar
KK Grobničan
KLENOVNIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Metal - Jurdani
Mladost
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
REGENERACIJA
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -45 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Kadeti -70 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )
382
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
356
0
TONI GULAM (OKIT)
218
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
382
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
356
TONI GULAM (OKIT)
299
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
397
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
218
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
356
0
TONI GULAM (OKIT)
299
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
397
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
218
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
299
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
397
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
Medalists
1. IVAN OŽBOLT, KK Grobničan
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. TONI GULAM, OKIT
3. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
128
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
128
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
352
0
LUANA BOŽAC (OKIT)
128
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
265
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
293
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
191
NIKA ZORKO (BREGANA)
352
LUANA BOŽAC (OKIT)
186
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
410
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
298
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
238
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
351
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
128
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
293
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
191
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
352
0
LUANA BOŽAC (OKIT)
410
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
298
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
238
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
351
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
293
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
352
0
LUANA BOŽAC (OKIT)
298
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
238
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
293
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
238
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
351
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
298
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
351
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
Medalists
1. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
2. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )
106
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
427
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
291
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
106
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
427
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
416
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
217
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
291
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
427
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
416
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
217
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
291
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
416
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
217
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
Medalists
1. IVAN GARAJ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. IVAN OŽBOLT, KK Grobničan
3. LUKA OŽBOLT, KK Grobničan
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
130
JAKOV KUPINA (JASTREB)
130
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
292
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
179
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
198
0
LEON MOLNAR (CENTAŠK)
292
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
130
JAKOV KUPINA (JASTREB)
169
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
133
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
255
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
325
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
24
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
179
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
292
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
130
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
169
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
133
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
255
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
325
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
24
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
292
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
169
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
133
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
325
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
169
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
325
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
24
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
133
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
24
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
Medalists
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. MATEJ VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )
374
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
374
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
287
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
135
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
224
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
398
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
374
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
135
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
224
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
398
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
135
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
224
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
398
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
Medalists
1. STIPE RUKAVINA, JASTREB
2. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Ml. kadetkinje -45 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
49
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
204
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
312
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
49
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
204
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
327
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
250
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
295
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
312
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
204
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
327
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
295
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
312
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
327
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
295
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
250
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. NELLY DŽANIĆ, Mladost
2. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
3. MARINA JANKOVIĆ, SUSEDGRAD
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
Kumite - Kadeti -70 (KAD-M (14,15 g.) )
300
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
381
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
300
0
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
156
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
101
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
180
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
294
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
300
0
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
156
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
101
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
294
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
156
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
101
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
294
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
180
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
Medalists
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
3. TOMISLAV BENIĆ, OPATIJA
3. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak