Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Karlovac Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
CHAMPION RIJEKA
CIVITAS Puconci, Murska Sobota
Delta
DRNIŠ
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK Centar
KK Grobničan
KLENOVNIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Metal - Jurdani
Mladost
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
REGENERACIJA
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - mlađe učenice +36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - Kadetkinje -47 (KAD-M (14,15 g.) )
Kata - Mlađe učenice B
Kata - Učenici
Kumite - mlađe učenice +36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
190
0
MIA LOVREKOVIĆ (BREGANA)
424
0
SOFIJA RITMOP (CIVITAS)
Medalists
1. SOFIJA RITMOP, CIVITAS Puconci, Murska Sobota
2. MIA LOVREKOVIĆ, Bregana
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje -47 (KAD-M (14,15 g.) )
196
0
LARA WEISMANN (BREGANA)
199
0
NENSI HUZJAK (CENTAŠK)
267
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
196
0
LARA WEISMANN (BREGANA)
199
NENSI HUZJAK (CENTAŠK)
251
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
421
0
SARAH OMANOVIĆ (REGEN.)
282
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
200
0
NADJA ROŽMAN (CIVITAS)
267
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
199
0
NENSI HUZJAK (CENTAŠK)
421
0
SARAH OMANOVIĆ (REGEN.)
282
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
267
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
421
0
SARAH OMANOVIĆ (REGEN.)
282
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
251
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
2. SARAH OMANOVIĆ, REGENERACIJA
3. LARA WEISMANN, Bregana
3. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
Kata - Mlađe učenice B
201
0
SOFIJA RITMOP (CIVITAS)
419
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
420
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
419
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
420
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
2. TIA BLAŽEVIĆ, SAMOBOR
3. SOFIJA RITMOP, CIVITAS Puconci, Murska Sobota
3. ----
Kata - Učenici
146
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
147
0
LOVRE MEŠIN (SAMOBOR)
203
0
MATIZ POLANŠČEK (CIVITAS)
147
0
LOVRE MEŠIN (SAMOBOR)
146
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
40
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
69
0
MARIJAN JURIŠIĆ (333CR)
148
0
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
149
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
97
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
147
0
LOVRE MEŠIN (SAMOBOR)
40
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
148
0
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
149
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
40
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
149
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
148
0
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
97
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
Medalists
1. MARK FILEŠ, KAPTOL
2. ROKO VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
3. LUKA LUČIĆ, SAMOBOR
3. ROKO ČULJAK, SAMOBOR