Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
CHAMPION RIJEKA
CIVITAS Puconci, Murska Sobota
Delta
DRNIŠ
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK Centar
KK Grobničan
KLENOVNIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Metal - Jurdani
Mladost
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
REGENERACIJA
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice +44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje +55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
105
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
108
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
105
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
19
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
226
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
108
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
105
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
215
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
358
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
242
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
19
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
72
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
411
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
116
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
357
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
241
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
107
VITA KUČAN (VGORICA)
108
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
215
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
358
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
19
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
411
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
116
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
241
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
107
0
VITA KUČAN (VGORICA)
215
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
19
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
116
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
107
0
VITA KUČAN (VGORICA)
215
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
116
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
411
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
107
0
VITA KUČAN (VGORICA)
411
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. VITA KUČAN, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )
333
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
409
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
333
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
270
0
GLORIA KALŠAN (GLOBUS)
409
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
330
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
370
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
71
ELA COLARIĆ (IVANEC)
270
0
GLORIA KALŠAN (GLOBUS)
409
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
330
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
71
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
270
0
GLORIA KALŠAN (GLOBUS)
71
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
330
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. ELA COLARIĆ, IVANEC
2. GLORIA KALŠAN, GLOBUS Čakovec
3. PAULA NJEGOVEC, Mladost
3. OZANA VUJEVIĆ, Mladost
Kumite - Učenice +44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
127
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
252
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
276
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
237
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
252
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
237
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. NOLA MAGAŠIĆ, KRK CROATIA
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. EMA BENCETIĆ, JASTREB
3. KARLA BAHUN, IVANEC
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
275
ELA COLARIĆ (IVANEC)
275
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
205
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
205
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
51
0
KARLA VALENTINČIĆ (VGORICA)
263
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
368
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
216
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
275
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
178
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
247
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
283
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
272
SARA NOVAK (GLOBUS)
126
0
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
345
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
334
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
205
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
368
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
275
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
178
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
283
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
272
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
345
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
334
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
205
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
178
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
272
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
345
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
178
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
345
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
334
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
126
0
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
272
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
334
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
Osvajači medalja
1. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
2. ANAMARIJA JUKICA, DRNIŠ
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
3. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
Kumite - Ml. kadetkinje -55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
136
0
JOSIPA BAŠIĆ (JASTREB)
209
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
401
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
136
0
JOSIPA BAŠIĆ (JASTREB)
209
LEONA GULIJA (KLENOVN)
118
IVA POFUK (IVANEC)
253
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
401
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
209
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
118
0
IVA POFUK (IVANEC)
253
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
401
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
118
0
IVA POFUK (IVANEC)
253
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. PAOLA BITUNJAC, Karlovac 1969
2. IVA POFUK, IVANEC
3. LEONA GULIJA, KLENOVNIK
3. NOLA MAGAŠIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Ml. kadetkinje +55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
119
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
418
0
ADNA ALIBEGIĆ (REGEN.)
119
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
310
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
390
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
418
0
ADNA ALIBEGIĆ (REGEN.)
75
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
262
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
231
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
310
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
418
0
ADNA ALIBEGIĆ (REGEN.)
262
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
231
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
310
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
262
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
231
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
75
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
Osvajači medalja
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ADNA ALIBEGIĆ, REGENERACIJA
3. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )
289
0
KRISTINA PETRIĆ (SISAK)
197
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
289
0
KRISTINA PETRIĆ (SISAK)
177
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
197
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
429
0
IVA POFUK (IVANEC)
335
0
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
336
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
377
ANA SUDAC (KA 1969)
177
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
197
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
335
0
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
377
0
ANA SUDAC (KA 1969)
177
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
377
0
ANA SUDAC (KA 1969)
335
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
Osvajači medalja
1. ANA SUDAC, Karlovac 1969
2. LUCIJA BUNJEVAC, Tigar Sisak
3. LUNA WEISMANN, Bregana
3. EVA BUDIJA, SPORTSLIFE
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
384
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
430
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
159
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
384
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
192
0
PATRICIJA VEGEL (BREGANA)
430
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
103
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
431
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
290
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
159
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
430
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
431
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
290
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
159
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
431
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
290
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
103
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. LUCIJA HODAK, JASTREB
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
113
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
402
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
138
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
113
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
402
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
164
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
160
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
114
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
138
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
402
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
160
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
114
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
138
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
160
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
114
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
164
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. LUCIA BATTAIA, ZAMET