Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. Karlovac Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
328
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
257
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
295
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
6
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
337
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
291
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
68
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
295
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
32
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
Medalists
1. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
2. HRVOJE ŠULEK, SUSEDGRAD
3. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. ANDREJ POZDERAC, JASTREB
Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )
40
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
197
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
40
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
305
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
197
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
26
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
354
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
118
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
305
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
197
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
354
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
118
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
305
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
118
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
354
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
Medalists
1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA KATALINIĆ, Karlovac 1969
3. MATIJA VOLENIK, STIJENA