Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KUMITE TEAM-Učenici
KUMITE TEAM-Učenice
KUMITE TEAM-Mlađi kadeti
KUMITE TEAM-Mlađe kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - mlađi učenici -26 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici -30 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici +38 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici -26 (MUČ-M (8,9 g.) )
24
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
203
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
24
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
321
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
203
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
51
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
112
LUKA PETAK (IVANEC)
321
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
203
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
51
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
112
0
LUKA PETAK (IVANEC)
321
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
51
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
112
LUKA PETAK (IVANEC)
Osvajači medalja
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969
3. LUKA PETAK, IVANEC
Kumite - mlađi učenici -30 (MUČ-M (8,9 g.) )
115
0
DAVOR PUTAREK (IVANEC)
308
0
VITO HULINA (VGORICA)
159
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
115
0
DAVOR PUTAREK (IVANEC)
244
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
308
0
VITO HULINA (VGORICA)
322
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
63
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
52
JAN CANJAR (KA 1969)
159
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
308
0
VITO HULINA (VGORICA)
63
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
52
0
JAN CANJAR (KA 1969)
159
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
52
0
JAN CANJAR (KA 1969)
63
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. VITO HULINA, VELIKA GORICA
3. EMANUEL DUNDOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )
137
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
137
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
272
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
486
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
294
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
294
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
294
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
486
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
Osvajači medalja
1. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC
2. DAVID LOVRINOVIĆ, VELIKA GORICA
3. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )
248
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
320
0
ROKO ILIĆ (ŠI 1066)
248
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
212
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
476
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
254
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
248
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
212
0
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
254
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
212
0
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
254
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
476
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ARMEN DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA SKOMERŠIĆ, KRK CROATIA
3. MATE SLADOLJEV, OKIT
Kumite - mlađi učenici +38 (MUČ-M (8,9 g.) )
247
0
LUKA OČKO (KRK CRO)
184
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
249
0
RAFAEL MAKS SOVIĆ (KRK CRO)
42
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
184
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
42
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
2. OZREN GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
3. RAFAEL MAKS SOVIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA OČKO, KRK CROATIA