Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - cicibani +26 (CCB-M)
Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -52 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje +55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
Kumite tim - Učenici (KUMITE-T-UČ-M)
Kumite tim - Mlađi kadeti (KUMITE-T-MKAD-M)
Kumite - cicibani +26 (CCB-M)
114
0
DAVOR PUTAREK (IVANEC)
349
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
135
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
282
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
114
0
DAVOR PUTAREK (IVANEC)
282
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
Osvajači medalja
1. DAVOR PUTAREK, IVANEC
2. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
3. ŠIMUN HODAK, JASTREB
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )
137
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
137
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
272
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
486
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
294
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
294
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
294
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
486
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
Osvajači medalja
1. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC
2. DAVID LOVRINOVIĆ, VELIKA GORICA
3. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )
248
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
320
0
ROKO ILIĆ (ŠI 1066)
248
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
212
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
476
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
254
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
248
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
212
0
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
254
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
212
0
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
254
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
476
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ARMEN DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA SKOMERŠIĆ, KRK CROATIA
3. MATE SLADOLJEV, OKIT
Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
471
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
471
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
236
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
464
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
45
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
45
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
45
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
464
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
Osvajači medalja
1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. EDA. DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELA ADŽAGA, OKIT
Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
329
0
NIKI ŠTILINOVIĆ (KKHZG)
130
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
411
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
478
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
130
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
411
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
3. NIKI ŠTILINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. TARA JUKIĆ, OKIT
Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )
43
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
235
0
TINO PARENTA (KKHZG)
235
TINO PARENTA (KKHZG)
43
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
160
0
FRAN HOST (KASTAV)
19
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
162
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
123
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
489
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
235
0
TINO PARENTA (KKHZG)
160
0
FRAN HOST (KASTAV)
162
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
489
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
160
0
FRAN HOST (KASTAV)
162
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
489
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
19
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
Osvajači medalja
1. FRAN HOST, Kastav
2. IVAN OŽBOLT, Kastav
3. TINO PARENTA, Hercegovina-Zagreb
3. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
11
ANDRO DESPOT (KA 1969)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
297
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
347
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
126
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
451
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
307
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
163
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
480
0
ANTONIO BARIĆ (OKIT)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
386
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
451
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
284
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
140
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
140
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
119
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
66
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
415
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
280
0
NINA ČAUŠEVIĆ (REGEN.)
69
VITA KUČAN (VGORICA)
131
MARE MILETA (ŠI 1066)
374
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
140
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
119
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
415
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
131
MARE MILETA (ŠI 1066)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )
40
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
197
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
40
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
305
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
197
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
26
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
354
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
118
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
305
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
197
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
354
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
118
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
305
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
118
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
354
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
Osvajači medalja
1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA KATALINIĆ, Karlovac 1969
3. MATIJA VOLENIK, STIJENA
Kumite - Ml. kadeti -52 (MKAD-M (12,13 g.) )
432
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
27
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
380
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
432
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
27
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
127
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
494
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
12
ANDRO DESPOT (KA 1969)
380
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
27
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
127
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
12
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
380
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
127
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
12
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
494
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
Osvajači medalja
1. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA
3. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
353
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
453
0
BORNA OVANIN (TIGAR)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
353
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
133
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
182
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
182
0
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
182
0
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
133
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec
3. MILE MATIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Ml. kadetkinje +55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
113
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
124
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
33
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
113
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
124
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
245
0
IRRA ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
444
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
59
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
33
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
124
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
444
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
59
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
33
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
59
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
444
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
2. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969
3. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANA RAJNOVIĆ, Virovitica
Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )
188
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
188
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
116
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
180
0
LEON MOLNAR (KCŠ)
388
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
188
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
442
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
324
0
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
318
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
44
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
180
0
LEON MOLNAR (KCŠ)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
188
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
318
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
495
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )
132
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
132
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
38
0
LUKA BASAR (KA 1969)
406
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
122
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
425
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
217
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
38
0
LUKA BASAR (KA 1969)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
122
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
217
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
38
0
LUKA BASAR (KA 1969)
122
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
217
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
425
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
Osvajači medalja
1. LUKA BASAR, Karlovac 1969
2. LUKA STOŠIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
173
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
173
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
206
LEONA HAUPERT (KKHZG)
111
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
173
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
343
LUCIJA HODAK (JASTREB)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
373
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
310
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
172
ADRIANA ROSS (KASTAV)
120
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
111
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
173
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
310
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
120
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
120
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
120
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. LUCIJA HODAK, JASTREB
2. ADRIANA ROSS, Kastav
3. KATARINA ŽIVKOVIĆ, Kastav
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
10
ANA SUDAC (KA 1969)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
385
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
143
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
443
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
117
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
183
0
NENSI HUZJAK (KCŠ)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
395
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
121
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
443
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
121
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
49
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. LEA VUKOJA, KK SOKOL
3. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TEA OSTOJIĆ, Kastav
Kumite tim - Učenici (KUMITE-T-UČ-M)
492
0
KUMITE TIM (ŠI 1066)
176
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
56
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICI EKIPNO (KA 1969)
176
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
70
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
492
0
KUMITE TIM (ŠI 1066)
57
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICI EKIPNO 2 (KA 1969)
418
0
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
485
VELIKA GORICA 2 (VGORICA)
176
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
70
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
418
0
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
485
0
VELIKA GORICA 2 (VGORICA)
70
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
418
0
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
485
0
VELIKA GORICA 2 (VGORICA)
57
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICI EKIPNO 2 (KA 1969)
Osvajači medalja
1. VELIKA GORICA, VELIKA GORICA
2. KUMITE TIM REGENERACIJA, REGENERACIJA
3. KARATE KLUB KASTAV, Kastav
3. KK KARLOVAC 1969 UČENICI EKIPNO 2, Karlovac 1969
Kumite tim - Mlađi kadeti (KUMITE-T-MKAD-M)
419
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
419
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
71
VELIKA GORICA (VGORICA)
490
GLOBUS ČAKOVEC (GLOBUS)
177
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
491
0
KUMITE TIM (ŠI 1066)
419
0
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
71
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
490
0
GLOBUS ČAKOVEC (GLOBUS)
177
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
71
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
490
0
GLOBUS ČAKOVEC (GLOBUS)
177
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
Osvajači medalja
1. GLOBUS ČAKOVEC, GLOBUS Čakovec
2. VELIKA GORICA, VELIKA GORICA
3. KUMITE TIM REGENERACIJA, REGENERACIJA
3. KARATE KLUB KASTAV, Kastav