Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađi učenici B
Kata - Mlađi učenici A
Kata - Mlađe učenice B
Kata - Mlađe učenice A
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Mlađi učenici B
434
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
417
0
ANDREJ ŠTEFANEC (BUKOVEC)
358
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
434
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
417
ANDREJ ŠTEFANEC (BUKOVEC)
416
0
ANTONIO MLINARIĆ (BUKOVEC)
319
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
371
KARLO HALUDEK (KK KIK)
358
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
417
0
ANDREJ ŠTEFANEC (BUKOVEC)
319
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
371
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
358
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
319
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
371
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
416
0
ANTONIO MLINARIĆ (BUKOVEC)
Osvajači medalja
1. TARIS. BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
2. ANDRIJA VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. ANTONIO MLINARIĆ, Okinawa
Kata - Mlađi učenici A
401
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
274
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
401
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
394
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
274
EMAN PURIĆ (REGEN.)
400
PATRIK PELD (SAMOBOR)
267
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
394
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
274
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
400
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
267
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
394
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
400
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
267
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
Osvajači medalja
1. TARIS. BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
2. PATRIK PELD, SAMOBOR
3. ANTONIJO BAŠIĆ, SAMOBOR
3. ARMEN DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
Kata - Mlađe učenice B
399
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
331
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
355
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
463
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
331
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
355
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. NINA DUDUKOVIĆ, ZAMET
2. MAGDALENA BAŠIĆ, SAMOBOR
3. MELANI ĐUKIĆ, SAMOBOR
3. KATARINA POŠTA, Tempo
Kata - Mlađe učenice A
465
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
144
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
465
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
356
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
144
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
414
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
466
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
368
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
332
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
356
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
144
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
368
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
332
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
356
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
332
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
368
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
Osvajači medalja
1. NINA DUDUKOVIĆ, ZAMET
2. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
Kata - Učenici
363
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
213
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
213
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
364
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
265
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
213
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
275
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
363
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
269
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
364
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
146
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
263
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
361
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
285
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
258
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
357
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
147
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
213
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
275
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
364
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
146
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
263
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
285
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
357
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
147
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
275
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
364
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
285
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
357
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
275
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
357
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
147
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
258
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
285
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
258
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
Osvajači medalja
1. ROKO VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
2. EMAN PURIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA LUČIĆ, SAMOBOR
3. ERMIN PAJAZETOVIĆ, REGENERACIJA
Kata - Učenice
433
LARA PAHIĆ (TIGAR)
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
0
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
461
0
DORA HERNAUT (TEMPO)
365
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
225
0
LUCIJA VARAT (333CR)
290
0
ARIANNA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
367
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
145
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
398
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
281
0
NINA ČAUŠEVIĆ (REGEN.)
462
KIARA SUMPOR (TEMPO)
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
225
0
LUCIJA VARAT (333CR)
367
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
462
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
367
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
145
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. SARA REKIĆ, REGENERACIJA
2. SIMONA SZEL, SAMOBOR
3. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK