Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -52 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadeti -63 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
Kumite tim - Mlađi kadeti (KUMITE-T-MKAD-M)
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
11
ANDRO DESPOT (KA 1969)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
297
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
347
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
126
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
451
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
307
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
163
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
480
0
ANTONIO BARIĆ (OKIT)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
386
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
451
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
284
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
140
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
140
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
119
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
66
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
415
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
280
0
NINA ČAUŠEVIĆ (REGEN.)
69
VITA KUČAN (VGORICA)
131
MARE MILETA (ŠI 1066)
374
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
140
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
119
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
415
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
131
MARE MILETA (ŠI 1066)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )
253
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
253
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
479
0
NORA JUKIĆ (OKIT)
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
250
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
193
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
250
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )
387
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
346
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
348
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
467
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
387
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
348
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. MIŠEL PAĐAN, JASTREB
3. MARTIN BOGAT, TUŠKANAC
Kumite - Ml. kadeti -52 (MKAD-M (12,13 g.) )
432
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
27
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
380
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
432
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
27
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
127
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
494
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
12
ANDRO DESPOT (KA 1969)
380
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
27
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
127
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
12
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
380
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
127
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
12
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
494
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
Osvajači medalja
1. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA
3. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
353
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
453
0
BORNA OVANIN (TIGAR)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
353
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
133
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
182
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
182
0
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
182
0
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
133
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec
3. MILE MATIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
336
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
430
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
429
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
422
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
407
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
430
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
407
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )
188
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
188
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
116
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
180
0
LEON MOLNAR (KCŠ)
388
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
188
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
442
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
324
0
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
318
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
44
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
180
0
LEON MOLNAR (KCŠ)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
188
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
318
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
495
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Kadeti -63 (KAD-M (14,15 g.) )
333
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
383
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
383
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
431
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
333
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
149
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
207
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
152
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
455
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
148
0
BORNA STANIĆ (BREGANA)
383
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
149
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
152
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
148
0
BORNA STANIĆ (BREGANA)
149
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
152
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
148
0
BORNA STANIĆ (BREGANA)
207
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
Osvajači medalja
1. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
2. PETAR STANIĆ, Bregana
3. ANTE VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
344
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
8
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
389
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
325
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TAD )
151
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
441
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TAD )
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
Osvajači medalja
1. GABRIEL PALAJSA, Karlovac 1969
2. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. JAKOV ZELJKO, TUŠKANAC
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
10
ANA SUDAC (KA 1969)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
385
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
143
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
443
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
117
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
183
0
NENSI HUZJAK (KCŠ)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
395
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
121
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
443
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
121
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
49
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. LEA VUKOJA, KK SOKOL
3. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TEA OSTOJIĆ, Kastav
Kumite tim - Mlađi kadeti (KUMITE-T-MKAD-M)
419
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
419
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
71
VELIKA GORICA (VGORICA)
490
GLOBUS ČAKOVEC (GLOBUS)
177
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
491
0
KUMITE TIM (ŠI 1066)
419
0
KUMITE TIM REGENERACIJA (REGEN.)
71
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
490
0
GLOBUS ČAKOVEC (GLOBUS)
177
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
71
0
VELIKA GORICA (VGORICA)
490
0
GLOBUS ČAKOVEC (GLOBUS)
177
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
Osvajači medalja
1. GLOBUS ČAKOVEC, GLOBUS Čakovec
2. VELIKA GORICA, VELIKA GORICA
3. KUMITE TIM REGENERACIJA, REGENERACIJA
3. KARATE KLUB KASTAV, Kastav