Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )
437
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
243
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
278
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
437
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
243
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
65
KATJA BRAICA (VGORICA)
439
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
278
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
243
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
65
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
439
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
278
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
65
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
439
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
Osvajači medalja
1. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
2. IMAN RUŽNIĆ, REGENERACIJA
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
336
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
430
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
429
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
422
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
407
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
430
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
407
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
173
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
173
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
206
LEONA HAUPERT (KKHZG)
111
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
173
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
343
LUCIJA HODAK (JASTREB)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
373
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
310
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
172
ADRIANA ROSS (KASTAV)
120
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
111
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
173
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
310
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
120
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
120
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
120
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. LUCIJA HODAK, JASTREB
2. ADRIANA ROSS, Kastav
3. KATARINA ŽIVKOVIĆ, Kastav
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066