Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
329
0
NIKI ŠTILINOVIĆ (KKHZG)
130
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
411
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
478
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
130
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
411
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
3. NIKI ŠTILINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. TARA JUKIĆ, OKIT
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
336
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
430
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
429
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
422
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
407
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
430
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
407
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
344
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
8
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
389
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
325
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TAD )
151
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
441
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TAD )
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
Osvajači medalja
1. GABRIEL PALAJSA, Karlovac 1969
2. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. JAKOV ZELJKO, TUŠKANAC