Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -45 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kata - Mlađi učenici B
Kata - Učenice
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
11
ANDRO DESPOT (KA 1969)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
297
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
347
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
126
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
451
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
307
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
163
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
480
0
ANTONIO BARIĆ (OKIT)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
386
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
451
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
284
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA
Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )
437
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
243
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
278
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
437
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
243
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
65
KATJA BRAICA (VGORICA)
439
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
278
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
243
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
65
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
439
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
278
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
65
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
439
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
Osvajači medalja
1. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
2. IMAN RUŽNIĆ, REGENERACIJA
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
Kumite - Ml. kadeti -45 (MKAD-M (12,13 g.) )
198
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
452
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
187
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
198
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
187
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
2. TEO CRNOGAJ, Mladost
3. ROBERT GLAVAŠ, Tigar Sisak
3. ----
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
353
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
453
0
BORNA OVANIN (TIGAR)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
353
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
133
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
182
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
182
0
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
182
0
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
133
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec
3. MILE MATIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kata - Mlađi učenici B
434
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
417
0
ANDREJ ŠTEFANEC (BUKOVEC)
358
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
434
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
417
ANDREJ ŠTEFANEC (BUKOVEC)
416
0
ANTONIO MLINARIĆ (BUKOVEC)
319
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
371
KARLO HALUDEK (KK KIK)
358
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
417
0
ANDREJ ŠTEFANEC (BUKOVEC)
319
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
371
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
358
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
319
0
TARIS. BEGANOVIĆ (REGEN.)
371
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
416
0
ANTONIO MLINARIĆ (BUKOVEC)
Osvajači medalja
1. TARIS. BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
2. ANDRIJA VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. ANTONIO MLINARIĆ, Okinawa
Kata - Učenice
433
LARA PAHIĆ (TIGAR)
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
0
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
461
0
DORA HERNAUT (TEMPO)
365
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
225
0
LUCIJA VARAT (333CR)
290
0
ARIANNA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
367
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
145
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
398
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
281
0
NINA ČAUŠEVIĆ (REGEN.)
462
KIARA SUMPOR (TEMPO)
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
225
0
LUCIJA VARAT (333CR)
367
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
462
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
367
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
145
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. SARA REKIĆ, REGENERACIJA
2. SIMONA SZEL, SAMOBOR
3. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK