Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađi kadeti
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Mlađi kadeti
449
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
477
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
449
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
260
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
477
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
456
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
327
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
260
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
477
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
456
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
327
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
260
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
456
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
327
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
Osvajači medalja
1. SUAD SADIKOVIĆ, REGENERACIJA
2. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa
3. MARKO ARSIĆ, RAB-ENPI
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA
Kata - Mlađe kadetkinje
289
0
EMA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
218
0
ENA HALUPA (333CR)
219
0
IVA MILDE (333CR)
289
0
EMA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
221
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
218
ENA HALUPA (333CR)
459
EVA HERNAUT (TEMPO)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
256
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
450
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
216
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
153
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
219
0
IVA MILDE (333CR)
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
218
0
ENA HALUPA (333CR)
459
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
216
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
219
0
IVA MILDE (333CR)
218
0
ENA HALUPA (333CR)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
219
0
IVA MILDE (333CR)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
256
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KRISTIJANA POPOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. EMA DEBELIĆ, RAB-ENPI
Kata - Kadeti
448
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
457
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
448
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
261
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
457
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
446
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
276
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
261
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
457
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
446
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
276
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
261
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
276
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
446
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. SUAD SADIKOVIĆ, REGENERACIJA
2. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
3. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa
3. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI