Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -45 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
262
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
487
0
JAN CANJAR (KA 1969)
161
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
262
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
179
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
487
0
JAN CANJAR (KA 1969)
201
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
64
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
189
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
427
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
161
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
487
0
JAN CANJAR (KA 1969)
201
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
189
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
161
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
201
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
189
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
64
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. VITO MILETIĆ, Kastav
2. DOMAGOJ JAGAR, Mladost
3. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
181
MARK MILLER (KCŠ)
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
402
0
LEON NEDIĆ (TUSKNC)
268
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
334
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
0
199
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
39
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
194
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
326
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
264
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
268
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
39
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
264
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
39
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
39
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA KATALINIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )
253
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
253
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
479
0
NORA JUKIĆ (OKIT)
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
250
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
193
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
250
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
170
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
195
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
20
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
195
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
170
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
301
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
171
0
FRAN HOST (KASTAV)
296
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
169
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
195
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
301
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
171
0
FRAN HOST (KASTAV)
169
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
301
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
169
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
171
FRAN HOST (KASTAV)
Osvajači medalja
1. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
2. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. NIKO MATIJEVIĆ, Kastav
3. FRAN HOST, Kastav
Kumite - Ml. kadeti -45 (MKAD-M (12,13 g.) )
198
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
452
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
187
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
198
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
187
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
2. TEO CRNOGAJ, Mladost
3. ROBERT GLAVAŠ, Tigar Sisak
3. ----
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
259
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
454
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
259
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
192
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
232
FILIP SUCHY (KKHZG)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
232
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
232
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
192
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. ANTON HOST, Kastav
2. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. SUAD SADIKOVIĆ, REGENERACIJA
3. FILIP SUCHY, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )
188
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
188
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
116
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
180
0
LEON MOLNAR (KCŠ)
388
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
188
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
442
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
324
0
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
318
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
44
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
180
0
LEON MOLNAR (KCŠ)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
188
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
318
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
495
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )
191
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
330
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
191
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
231
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
330
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
190
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
9
ANA SUDAC (KA 1969)
231
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
330
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
190
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
9
0
ANA SUDAC (KA 1969)
231
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
9
0
ANA SUDAC (KA 1969)
190
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
2. ANA SUDAC, Karlovac 1969
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA