Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )
137
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
137
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
272
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
486
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
294
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
294
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
294
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
486
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
Osvajači medalja
1. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC
2. DAVID LOVRINOVIĆ, VELIKA GORICA
3. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )
248
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
320
0
ROKO ILIĆ (ŠI 1066)
248
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
212
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
476
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
254
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
248
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
212
0
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
254
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
212
0
LOVRO ŽIVČIĆ (KKHZG)
266
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
254
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
476
0
MATE SLADOLJEV (OKIT)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ARMEN DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA SKOMERŠIĆ, KRK CROATIA
3. MATE SLADOLJEV, OKIT
Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
328
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
257
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
295
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
6
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
337
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
291
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
68
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
295
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
32
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
2. HRVOJE ŠULEK, SUSEDGRAD
3. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. ANDREJ POZDERAC, JASTREB
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
140
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
140
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
119
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
66
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
415
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
280
0
NINA ČAUŠEVIĆ (REGEN.)
69
VITA KUČAN (VGORICA)
131
MARE MILETA (ŠI 1066)
374
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
140
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
119
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
415
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
131
MARE MILETA (ŠI 1066)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
336
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
430
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
429
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
422
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
407
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
430
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
407
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan