Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - mlađi učenici +38 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
Kumite - mlađi učenici +38 (MUČ-M (8,9 g.) )
247
0
LUKA OČKO (KRK CRO)
184
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
249
0
RAFAEL MAKS SOVIĆ (KRK CRO)
42
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
184
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
42
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
2. OZREN GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
3. RAFAEL MAKS SOVIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA OČKO, KRK CROATIA
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
262
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
487
0
JAN CANJAR (KA 1969)
161
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
262
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
179
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
487
0
JAN CANJAR (KA 1969)
201
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
64
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
189
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
427
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
161
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
487
0
JAN CANJAR (KA 1969)
201
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
189
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
161
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
201
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
189
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
64
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. VITO MILETIĆ, Kastav
2. DOMAGOJ JAGAR, Mladost
3. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
181
MARK MILLER (KCŠ)
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
402
0
LEON NEDIĆ (TUSKNC)
268
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
334
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
0
199
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
39
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
194
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
326
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
264
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
268
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
39
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
264
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
39
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
39
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA KATALINIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
353
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
453
0
BORNA OVANIN (TIGAR)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
353
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
133
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
182
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
182
0
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
182
0
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
133
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec
3. MILE MATIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )
188
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
188
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
116
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
180
0
LEON MOLNAR (KCŠ)
388
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
188
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
442
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
324
0
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
318
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
44
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
180
0
LEON MOLNAR (KCŠ)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
188
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
318
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
388
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
442
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
381
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
495
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
44
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
495
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
10
ANA SUDAC (KA 1969)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
385
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
143
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
443
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
117
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
183
0
NENSI HUZJAK (KCŠ)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
395
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
121
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
443
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
121
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
49
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. LEA VUKOJA, KK SOKOL
3. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TEA OSTOJIĆ, Kastav