Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
BUŽIM
CHAMPION RIJEKA
ĐAKOVO
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
King osman
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KK VUKOVI
KLENOVNIK
Kondura Sisak
Koprivnica
KUMITE Jajce
LEPOGLAVA
Mars Zagreb
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
PORTO TOLERO
POTOCI
RAB-ENPI
Ravangrad
Shogunul
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZEN LUDBREG
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenice -28
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenice -32
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Ml. učenice -28
510
TINA OKOVIĆ (KGB)
510
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
18
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
391
PETRA DOGAN (MAXIVK)
370
DORA KERKEZ (KONDURA)
508
DORA VALENTIĆ (KGB)
510
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
391
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
370
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
508
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
391
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
370
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
508
DORA VALENTIĆ (KGB)
Medalists
1. PETRA DOGAN, Max Ivankovo
2. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
3. TINA OKOVIĆ, Mladost
3. DORA VALENTIĆ, Mladost
Kumite - Učenici -30
522
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
235
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
235
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
79
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
115
0
IVAN JURIĆ (VK)
522
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
470
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
462
0
VITO HULINA (VGORICA)
232
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
48
0
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
235
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
115
0
IVAN JURIĆ (VK)
470
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
232
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
115
0
IVAN JURIĆ (VK)
470
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
232
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
462
0
VITO HULINA (VGORICA)
Medalists
1. MISLAV SPAJIĆ, Virovitica
2. IVAN JURIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. DOMAGOJ JAGAR, Mladost
3. VITO HULINA, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice -32
68
ANTONELA APATI (IVANEC)
68
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
474
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
406
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
50
0
NIKOLINA ĐAKOVIĆ (JAJCE)
68
ANTONELA APATI (IVANEC)
460
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
124
0
CHIARA MAJIĆ (KAO)
566
MARE MILETA (ŠI 1066)
511
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
47
0
PATRICIJA JURIŠIĆ (JAJCE)
438
MELISA ČORNOK (DARDA)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
406
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
68
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
460
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
566
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
511
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
438
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
566
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
438
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
566
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
460
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
438
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
460
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
Medalists
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
3. MELISA ČORNOK, Shotokan - Darda
Kumite - Mlađi kadeti -48
367
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
266
0
LALESCU LUCA (ROMANIA)
459
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
367
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
130
0
IVAN STRANJAK (KAO)
266
0
LALESCU LUCA (ROMANIA)
443
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
239
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
113
JOSIP SLAVIČEK (VK)
459
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
266
0
LALESCU LUCA (ROMANIA)
443
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
113
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
459
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
443
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
113
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
239
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
Medalists
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MATEJ VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LALESCU LUCA, Shogunul
3. JOSIP SLAVIČEK, KARATE KLUB "VINKOVCI"
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
265
KELA ANDREEA (ROMANIA)
558
0
MARA MATIĆ (KK CENT)
509
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
421
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
265
0
KELA ANDREEA (ROMANIA)
145
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
237
0
MIA ZETICA (KGB)
81
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
509
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
265
0
KELA ANDREEA (ROMANIA)
237
0
MIA ZETICA (KGB)
81
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
509
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
81
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
237
MIA ZETICA (KGB)
Medalists
1. OZANA VUJEVIĆ, Mladost
2. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. KELA ANDREEA, Shogunul
3. MIA ZETICA, Mladost
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
548
0
EMILI BETI (GLOBUS)
440
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
517
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
548
0
EMILI BETI (GLOBUS)
440
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
82
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
236
0
KLARA BAOTIĆ (KGB)
58
ELA COLARIĆ (IVANEC)
517
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
440
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
82
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
58
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
517
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
82
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
236
KLARA BAOTIĆ (KGB)
236
KLARA BAOTIĆ (KGB)
Medalists
1. LARISA LUGOMER, KK KTC KRIŽEVCI
2. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. EMILI BETI, GLOBUS Čakovec
3. KLARA BAOTIĆ, Mladost
Kumite - Kadetkinje -47
473
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
567
EMA ČORBA (DURDEVA)
473
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
238
0
MIA ZETICA (KGB)
423
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
433
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
567
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
473
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
423
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
433
0
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
567
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
423
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
Medalists
1. EMA ČORBA, ĐURĐEVAC
2. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec
3. LUCIA KNEŽEVIĆ, Virovitica
3. ----