Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
BUŽIM
CHAMPION RIJEKA
ĐAKOVO
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
King osman
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KK VUKOVI
KLENOVNIK
Kondura Sisak
Koprivnica
KUMITE Jajce
LEPOGLAVA
Mars Zagreb
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
PORTO TOLERO
POTOCI
RAB-ENPI
Ravangrad
Shogunul
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZEN LUDBREG
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -26
Kumite - Ml. učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenice -32
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Seniorke -Open
Kata - Ml. učenici (Open) -K
Kumite - Ml. učenici -26
217
0
KOVÁCS BALÁZS (BARCSI )
61
0
LUKA PETAK (IVANEC)
109
0
VITO RADELIĆ (PODRSOK)
554
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
61
0
LUKA PETAK (IVANEC)
554
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. LUKA PETAK, IVANEC
3. VITO RADELIĆ, PODRAVSKI SOKOL
3. KOVÁCS BALÁZS, Barcsi Városi Sportegyesület
Kumite - Ml. učenici -34
63
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
3
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
73
LUKA LOVKOVIĆ (ESSEKER)
117
0
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
28
0
BAKIR DJUG ("DO")
133
LUKA MANDIĆ (KAO)
63
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
73
0
LUKA LOVKOVIĆ (ESSEKER)
117
0
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
133
0
LUKA MANDIĆ (KAO)
73
0
LUKA LOVKOVIĆ (ESSEKER)
117
0
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
133
LUKA MANDIĆ (KAO)
Osvajači medalja
1. LUKA LOVKOVIĆ, Karate klub Esseker
2. GABRIEL UZUNOVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ----
3. LUKA MANDIĆ, Karate Akademija Osijek
Kumite - Učenici -38
565
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
565
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
229
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
565
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
384
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
557
MARKO VUJEVIĆ (KK CENT)
229
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
219
0
BÁZING MÁTÉ (BARCSI )
211
LEON BUTKO (KK LEPO)
226
0
MARKO LEPOGLAVEC (MEĐIMUR)
260
0
OCTAVIAN PAUL (ROMANIA)
60
ERIK ĐULA (IVANEC)
563
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
519
IVANO BUTINA (KA 1969)
384
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
557
0
MARKO VUJEVIĆ (KK CENT)
229
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
211
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
260
0
OCTAVIAN PAUL (ROMANIA)
60
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
563
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
519
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
384
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
229
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
60
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
563
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
384
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
60
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
260
OCTAVIAN PAUL (ROMANIA)
563
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
260
0
OCTAVIAN PAUL (ROMANIA)
Osvajači medalja
1. LUKA POŽEGA, Max Ivankovo
2. ERIK ĐULA, IVANEC
3. DAVID LOVRINOVIĆ, VELIKA GORICA
3. ANDRO VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice -32
68
ANTONELA APATI (IVANEC)
68
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
474
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
406
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
50
0
NIKOLINA ĐAKOVIĆ (JAJCE)
68
ANTONELA APATI (IVANEC)
460
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
124
0
CHIARA MAJIĆ (KAO)
566
MARE MILETA (ŠI 1066)
511
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
47
0
PATRICIJA JURIŠIĆ (JAJCE)
438
MELISA ČORNOK (DARDA)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
406
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
68
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
460
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
566
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
511
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
438
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
566
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
438
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
566
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
460
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
438
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
460
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
3. MELISA ČORNOK, Shotokan - Darda
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
548
0
EMILI BETI (GLOBUS)
440
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
517
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
548
0
EMILI BETI (GLOBUS)
440
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
82
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
236
0
KLARA BAOTIĆ (KGB)
58
ELA COLARIĆ (IVANEC)
517
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
440
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
82
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
58
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
517
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
82
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
236
KLARA BAOTIĆ (KGB)
236
KLARA BAOTIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. LARISA LUGOMER, KK KTC KRIŽEVCI
2. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. EMILI BETI, GLOBUS Čakovec
3. KLARA BAOTIĆ, Mladost
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
111
0
HANA ŽUTIĆ (BUZIM)
203
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
9
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
203
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
65
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
111
0
HANA ŽUTIĆ (BUZIM)
67
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
267
0
TRIPA IULIA (ROMANIA)
141
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
203
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
65
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
67
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
141
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
65
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
141
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
67
KARLA BAHUN (IVANEC)
Osvajači medalja
1. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. LEONA GULIJA, KLENOVNIK
3. KARLA BAHUN, IVANEC
Kumite - Seniorke -Open
595
0
ALDINA HADŽIĆ (BUZIM)
96
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
561
0
NIKA SENJANOVIĆ (STUDNT)
96
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
148
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
595
0
ALDINA HADŽIĆ (BUZIM)
482
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
34
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
453
IVANA BOROMISA (STUDNT)
96
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
148
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
34
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
453
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
148
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
453
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
34
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
Osvajači medalja
1. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
2. IVANA BOROMISA, STUDENT
3. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica
3. ANJA LOLIĆ, ENERGIJA
Kata - Ml. učenici (Open) -K
250
0
RUSANDA DAVID (ROMANIA)
279
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
64
0
MATEO FODER (IVANEC)
250
0
RUSANDA DAVID (ROMANIA)
279
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
252
0
DONEA CLAUDIUS (ROMANIA)
364
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
251
0
DENIS LENCAR (ROMANIA)
486
NOA GALAUER HORVAT (ZEN)
64
0
MATEO FODER (IVANEC)
279
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
251
0
DENIS LENCAR (ROMANIA)
486
0
NOA GALAUER HORVAT (ZEN)
64
0
MATEO FODER (IVANEC)
486
0
NOA GALAUER HORVAT (ZEN)
251
DENIS LENCAR (ROMANIA)
Osvajači medalja
1. MATEO FODER, IVANEC
2. NOA GALAUER HORVAT, ZEN LUDBREG
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. DENIS LENCAR, Shogunul