Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Cicibani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
KATA-Mlađi seniori (U21)
KATA-Mlađe seniorke (U21)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi kadeti 8,9 kyu (U14)
Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
Kata - Mlađi kadeti 8,9 kyu (U14)
370
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
601
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
681
0
JAKOV TOPIĆ (KONDURA)
599
0
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
370
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
681
0
JAKOV TOPIĆ (KONDURA)
Medalists
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. JAKOV TOPIĆ, Kondura Sisak
3. NIKO HOBOR, Kondura Sisak
3. LEON PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
281
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
524
0
VID ZARIČ (KOVINAR)
281
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
580
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
281
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
142
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
524
VID ZARIČ (KOVINAR)
580
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
444
MICHAL HURNÍK (SKBU)
486
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
437
JIŘÍ MIKULA (SKBU)
458
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
442
MAX BREZOVAR (SKBU)
142
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
524
0
VID ZARIČ (KOVINAR)
580
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
444
0
MICHAL HURNÍK (SKBU)
486
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
437
0
JIŘÍ MIKULA (SKBU)
458
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
442
0
MAX BREZOVAR (SKBU)
142
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
580
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
486
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
458
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
142
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
458
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
442
MAX BREZOVAR (SKBU)
486
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
442
0
MAX BREZOVAR (SKBU)
Medalists
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. NIKOLA PARLOV, OMEGA
3. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. EMANUEL BAĐUN, Tempo