Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
KOVINAR
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
REGENERACIJA
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
Zagrebački karate savez
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
Kata - Učenice služ. (U12)
Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
218
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
95
0
LARA GUDELJ (ESSEKER)
95
0
LARA GUDELJ (ESSEKER)
184
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
218
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
185
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
95
LARA GUDELJ (ESSEKER)
171
LARA ŽGELA (MAXIVK)
184
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
180
0
SARA HABAN (MAXIVK)
614
0
DORA ANDRIĆ (ESSEKER)
183
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
495
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
507
ANA MATKOVIĆ (ICTUS)
185
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
95
0
LARA GUDELJ (ESSEKER)
171
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
184
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
614
0
DORA ANDRIĆ (ESSEKER)
183
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
495
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
507
0
ANA MATKOVIĆ (ICTUS)
185
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
184
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
183
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
495
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
185
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
183
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
614
DORA ANDRIĆ (ESSEKER)
495
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
614
0
DORA ANDRIĆ (ESSEKER)
Medalists
1. EMA DRAVEC, Pitomača
2. FRANKA MAKVIĆ, Pitomača
3. TENA TRATNJAK, Pitomača
3. MAGDALENA BLAŽAK, KK KIK
Kata - Učenice služ. (U12)
233
0
VANJA TOT (MURAKEN)
562
0
KARLA JURIĆ (0354451)
562
0
KARLA JURIĆ (0354451)
326
0
ANTONIJA BARIĆ (ZKS)
236
0
JANA AUGUSTIĆ (MURAKEN)
326
0
ANTONIJA BARIĆ (ZKS)
374
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
679
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
233
0
VANJA TOT (MURAKEN)
276
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
562
0
KARLA JURIĆ (0354451)
186
0
NINA DOMOVIĆ (KK PTČ)
237
0
NIKA MALTARIĆ (MURAKEN)
334
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
565
0
RITA MUSTAPIĆ (0354451)
65
0
DORA POTKOVAC (KAO)
190
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
350
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
592
DORA KERKEZ (KONDURA)
326
0
ANTONIJA BARIĆ (ZKS)
374
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
276
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
562
0
KARLA JURIĆ (0354451)
334
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
565
0
RITA MUSTAPIĆ (0354451)
190
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
592
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
326
0
ANTONIJA BARIĆ (ZKS)
276
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
334
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
190
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
276
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
334
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
565
0
RITA MUSTAPIĆ (0354451)
237
0
NIKA MALTARIĆ (MURAKEN)
190
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
565
0
RITA MUSTAPIĆ (0354451)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ANA DRUŽINEC, Zagrebački karate savez
3. ANTONIJA BARIĆ, Zagrebački karate savez
3. RITA MUSTAPIĆ, Slavonski Brod
Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
478
0
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
187
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
187
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
2
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
187
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
608
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
353
0
ENA HALUPA (333CR)
478
0
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
2
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
557
0
ANA LUJIĆ (0354451)
595
0
KLARA BALOG (KONDURA)
440
0
KATEŘINA HERMANOVÁ (SKBU)
188
0
EMA TRATNJAK (KK PTČ)
609
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
7
0
IVA MILDE (333CR)
434
0
ELIŠKA KUDRNOVÁ (SKBU)
17
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
277
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
652
ANA DRUŽINEC (ZKS)
187
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
353
0
ENA HALUPA (333CR)
2
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
440
0
KATEŘINA HERMANOVÁ (SKBU)
609
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
7
0
IVA MILDE (333CR)
277
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
652
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
353
0
ENA HALUPA (333CR)
2
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
7
0
IVA MILDE (333CR)
277
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
353
0
ENA HALUPA (333CR)
277
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
652
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
17
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
7
0
IVA MILDE (333CR)
652
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ENA HALUPA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LEONA HUSTIĆ, Pitomača
3. ANA DRUŽINEC, Zagrebački karate savez