Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
KOVINAR
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
REGENERACIJA
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
Zagrebački karate savez
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici (U12) -30
Kumite - Učenici (U12) -34
Kata - Mlađi učenici služ. (U10)
Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
Kata - Kadetkinje služ. (U16)
Kata - Juniorke služ. (U18)
Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
513
0
IVANO VUKOJEVIĆ (ICTUS)
665
0
LUKA ROLA (KOVINAR)
665
0
LUKA ROLA (KOVINAR)
221
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
221
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
512
0
FRANJO KRIŽANAC (ICTUS)
593
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
348
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
415
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
513
0
IVANO VUKOJEVIĆ (ICTUS)
389
0
IVANO TOMAŠKOVIĆ (333CR)
665
0
LUKA ROLA (KOVINAR)
413
0
MARK MILLER (KCŠ)
515
0
ROBERT VUKOJEVIĆ (ICTUS)
490
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
176
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
411
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
387
0
GREGOR TRBOJEVIĆ (333CR)
147
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
221
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
348
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
415
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
665
0
LUKA ROLA (KOVINAR)
413
0
MARK MILLER (KCŠ)
176
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
411
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
147
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
221
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
415
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
413
0
MARK MILLER (KCŠ)
411
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
415
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
411
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
147
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
387
0
GREGOR TRBOJEVIĆ (333CR)
413
0
MARK MILLER (KCŠ)
147
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
Medalists
1. OZREN GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. DAVID VIDOVIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
3. LUKA ROLA, KOVINAR
3. MARK MILLER, CENTAR ŠENKOVEC