Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
18. memorijalni karate kup Zagreb 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
Kumite - Učenici 10,11 g. -38
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
Kumite - Učenici 10,11 g. +46
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
326
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
364
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
364
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
178
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
326
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
78
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
119
0
BORNA BOLFEK (KTC KŽ)
364
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
129
LEON PRPIĆ (STIJENA)
178
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
458
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
218
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
164
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
115
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
124
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
78
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
364
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
129
0
LEON PRPIĆ (STIJENA)
178
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
458
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
164
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
115
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
124
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
78
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
178
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
458
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
124
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
78
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
458
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
164
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
218
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
124
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
164
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. MATEO ČUKELJ, KK KIK
3. EMANUEL BAĐUN, Tempo
3. BORNA ŠUNJIĆ, SAMOBOR