Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. memorijalni karate kup Zagreb 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
Kumite - Učenici 10,11 g. -38
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
Kumite - Učenici 10,11 g. +46
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
382
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
113
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
382
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
394
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
382
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
79
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
113
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
348
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
394
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
461
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
349
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
219
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
405
0
ANTONIO SENJAK (KK CENT)
486
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
313
TINO PARENTA (KKHZG)
40
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
79
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
113
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
394
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
461
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
219
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
486
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
313
0
TINO PARENTA (KKHZG)
40
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
79
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
394
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
219
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
40
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
79
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
219
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
486
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
349
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
40
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
349
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
Medalists
1. MATEO ČUKELJ, KK KIK
2. MATEJ GORIĆ, KK KIK
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. MATIJA VOLENIK, STIJENA
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
326
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
364
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
364
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
178
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
326
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
78
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
119
0
BORNA BOLFEK (KTC KŽ)
364
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
129
LEON PRPIĆ (STIJENA)
178
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
458
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
218
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
164
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
115
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
124
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
78
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
364
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
129
0
LEON PRPIĆ (STIJENA)
178
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
458
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
164
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
115
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
124
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
78
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
178
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
458
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
124
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
78
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
458
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
164
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
218
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
124
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
164
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. MATEO ČUKELJ, KK KIK
3. EMANUEL BAĐUN, Tempo
3. BORNA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
Kumite - Učenici 10,11 g. -38
131
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
324
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
324
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
307
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
131
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
316
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
453
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
359
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
133
0
LEON ŠANČIĆ (STIJENA)
324
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
307
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
453
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
359
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
307
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
453
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
359
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
316
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
Medalists
1. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
2. MATIJA NASTESKI, TUŠKANAC
3. JOSIP ANDRIJANIĆ, Slavonski Brod
3. ANTE PAVLINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
258
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
217
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
217
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
48
0
VAL VILIŠIĆ (STIJENA)
353
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
258
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
358
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
238
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
1
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
217
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
353
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
238
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
1
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
353
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
1
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
238
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
Medalists
1. JAKOV KUPINA, JASTREB
2. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA
3. TEO CRNOGAJ, Mladost
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
341
DORIAN MAODUŠ (KA 1969)
341
0
DORIAN MAODUŠ (KA 1969)
271
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
242
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
433
0
JAKOV SILOVSKI (BSHDOZG)
94
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
270
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
341
0
DORIAN MAODUŠ (KA 1969)
242
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
433
0
JAKOV SILOVSKI (BSHDOZG)
270
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
242
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
433
0
JAKOV SILOVSKI (BSHDOZG)
270
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
94
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
Medalists
1. JAKOV SILOVSKI, BUSHIDO
2. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA
3. DORIAN MAODUŠ, Karlovac 1969
3. DOMINIK GECAN, KK KIK
Kumite - Učenici 10,11 g. +46
125
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
216
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
216
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
415
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
408
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
49
0
VILI BEBER (STIJENA)
415
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
310
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
179
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
216
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
125
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
220
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
176
0
PATRIK JEDNAR (SAMOBOR)
140
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
289
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
357
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
175
0
NENO FILIPIĆ (SAMOBOR)
229
0
MARKO KOVAČEC (RONIN)
47
TEO BAGARIĆ (STIJENA)
408
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
415
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
216
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
220
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
140
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
357
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
229
0
MARKO KOVAČEC (RONIN)
47
0
TEO BAGARIĆ (STIJENA)
415
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
220
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
140
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
229
0
MARKO KOVAČEC (RONIN)
220
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
229
0
MARKO KOVAČEC (RONIN)
47
0
TEO BAGARIĆ (STIJENA)
175
0
NENO FILIPIĆ (SAMOBOR)
140
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
47
0
TEO BAGARIĆ (STIJENA)
Medalists
1. DOMINIK GECAN, KK KIK
2. MARKO KOVAČEC, Ronin
3. BRUNO ŠPILEK, OMEGA
3. MATKO ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC