Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. memorijalni karate kup Zagreb 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
ALFA
Ban Jelačić
Bregana
BUSHIDO
Delta
ĐURĐEVAC
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
OMEGA
OPATIJA
Polet
PRINC1
RI CROATIA
RIJEKA
Ronin
SAMOBOR
SISAK
Slavonski Brod
SLJEME2
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VARAŽDIN
Virovitica
ZAMET
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70
Kata - Učenice B
Kata - Mlađe kadetkinje A
Kata - Kadetkinje
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45
467
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
274
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
274
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
168
0
JAN HENČ (SAMOBOR)
467
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
485
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
280
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
200
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
484
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
274
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
485
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
200
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
484
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
485
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
200
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
484
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
280
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
Medalists
1. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70
231
0
KARLO KRALJ (RONIN)
396
0
FILIP LOVRIĆ (KK IPON)
281
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
63
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
231
0
KARLO KRALJ (RONIN)
63
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
Medalists
1. VIKTOR FAGNJEN, RI CROATIA
2. KARLO KRALJ, Ronin
3. IVAN DRAGOJLOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. FILIP LOVRIĆ, IPON ZAGREB
Kata - Učenice B
247
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
330
0
TARA ĐUDARIĆ (POLET)
247
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
422
0
MELANIE HLUPIĆ (OMEGA)
330
0
TARA ĐUDARIĆ (POLET)
373
0
VLATKA SLIJEPČEVIĆ (TEMPO)
438
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
416
0
ELLA SPIVAK (OMEGA)
283
0
LUCIJA VARAT (333CR)
472
0
MARTA GRIZELJ (FOKUS)
422
0
MELANIE HLUPIĆ (OMEGA)
330
0
TARA ĐUDARIĆ (POLET)
416
0
ELLA SPIVAK (OMEGA)
283
0
LUCIJA VARAT (333CR)
422
0
MELANIE HLUPIĆ (OMEGA)
416
0
ELLA SPIVAK (OMEGA)
283
0
LUCIJA VARAT (333CR)
438
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
Medalists
1. MELANIE HLUPIĆ, OMEGA
2. ELLA SPIVAK, OMEGA
3. ANA PENTEK, ŠIBENIK
3. LUCIJA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Mlađe kadetkinje A
161
TEA BULJAN (FOKUS)
203
0
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
161
0
TEA BULJAN (FOKUS)
282
LEA JENIĆEK (333CR)
420
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
284
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
103
BRUNA JUSUFHODŽIĆ (FOKUS)
161
0
TEA BULJAN (FOKUS)
282
0
LEA JENIĆEK (333CR)
284
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
103
0
BRUNA JUSUFHODŽIĆ (FOKUS)
282
0
LEA JENIĆEK (333CR)
284
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
103
0
BRUNA JUSUFHODŽIĆ (FOKUS)
420
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
Medalists
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. TEA BULJAN, FOKUS
3. KLARA BRAJA, OMEGA
Kata - Kadetkinje
347
0
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
104
0
BRUNA JUSUFHODŽIĆ (FOKUS)
285
0
LEA JENIĆEK (333CR)
347
0
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
315
0
NIKA MARINOVIĆ (KKHZG)
104
0
BRUNA JUSUFHODŽIĆ (FOKUS)
287
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
421
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
293
NIKA JELEN (SAMOBOR)
285
0
LEA JENIĆEK (333CR)
104
0
BRUNA JUSUFHODŽIĆ (FOKUS)
421
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
293
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
285
0
LEA JENIĆEK (333CR)
421
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
293
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
287
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
Medalists
1. KLARA BRAJA, OMEGA
2. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. BRUNA JUSUFHODŽIĆ, FOKUS
3. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR