Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
18. memorijalni karate kup Zagreb 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
ALFA
Ban Jelačić
Bregana
BUSHIDO
Delta
ĐURĐEVAC
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
OMEGA
OPATIJA
Polet
PRINC1
RI CROATIA
RIJEKA
Ronin
SAMOBOR
SISAK
Slavonski Brod
SLJEME2
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VARAŽDIN
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani 6,7 g. -26
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36
Kumite - Juniori 16,17 g. -76
Kumite - Cicibani 6,7 g. -26
378
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
378
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
434
0
PETAR SILOVSKI (BSHDOZG)
41
MARKO VOLENIK (STIJENA)
377
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
141
MIHAEL FAJT (HR.DRAG)
378
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
41
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
377
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
141
0
MIHAEL FAJT (HR.DRAG)
41
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
141
0
MIHAEL FAJT (HR.DRAG)
377
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
Osvajači medalja
1. MARKO VOLENIK, STIJENA
2. MIHAEL FAJT, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. MARKO VRDOLJAK, LOTOS ZAGREB
3. DINO VUČKOVIĆ, LOTOS ZAGREB
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
122
0
PATRIK ZLATEC (DURDEVA)
379
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
312
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
379
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
122
0
PATRIK ZLATEC (DURDEVA)
155
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
303
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
277
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
431
0
LUKA MIHALINA (BSHDOZG)
391
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
379
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
155
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
303
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
391
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
155
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
303
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
391
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
277
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
Osvajači medalja
1. NOA ŠEŠET, IVANEC
2. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. PATRIK ZLATEC, ĐURĐEVAC
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38
308
0
MISLAV GRAOVAC (KKHZG)
380
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
432
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
308
0
MISLAV GRAOVAC (KKHZG)
380
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
304
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
215
PETAR ZELENIKA (HR.DRAG)
432
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
380
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
304
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
215
0
PETAR ZELENIKA (HR.DRAG)
432
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
304
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
215
PETAR ZELENIKA (HR.DRAG)
Osvajači medalja
1. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
2. IVAN SILOVSKI, BUSHIDO
3. BARTOL KADIĆ, LOTOS ZAGREB
3. PETAR ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36
381
0
IVANA RAČIĆ (LOTOS)
116
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
300
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
340
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
116
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
340
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. IVANA RAČIĆ, LOTOS ZAGREB
Kumite - Juniori 16,17 g. -76
223
VITO VRBAT (LOTOS)
223
0
VITO VRBAT (LOTOS)
182
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
369
MARKO TOMIČIĆ (PRINC)
73
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
402
0
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
95
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
223
0
VITO VRBAT (LOTOS)
369
0
MARKO TOMIČIĆ (PRINC)
402
0
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
95
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
369
0
MARKO TOMIČIĆ (PRINC)
95
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
402
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
Osvajači medalja
1. LUKA DOLČIĆ, BUSHIDO
2. MARKO TOMIČIĆ, PRINC1
3. VITO VRBAT, LOTOS ZAGREB
3. MARIJAN LOVRIĆ, IPON ZAGREB